moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Ekovesnice

POZOR! Nové termíny akcí a kurzů již najdete v Kalendáři akcí.

Když dokázali naši předci stavět svobodná bezodpadová obydlí bez závislosti na inž., obchodních a bankovních sítích, tak věřím, že s moderními znalostmi se dnes dokážeme každý osvobodit od hypoték a vysokých účtů! Důkazem jsou mé domy do 150-600tis.kč, jenž jsou k vidění i vyzkoušení v Ekovesnici.  Zkušenosti předávám na jednodenních seminářích v Praze, Brne, Bratislave.

 

Webinár - tedy elektronická verze kurzu (Kde domov můj) je již dostupná. Automaticky vám po uhrazení zálohy na tento kurz přijde odkaz ke stažení eknihy (186 stran) a při uhrazení celé výšky příspěvku kurzu vám přijde odkaz na prezentaci, videa, audio a další dokumenty ke stažení. Nedělní kurz bude k dispozici během měsíce.

 


 

Pobyty v tme fungují a najdete je i s přehledným kalendářem obsazernosti obou domků na: http://terapia-tmou.sk/. Domky dezinfikujeme ozonem a používáme při kontaktu roušky. 

Ale ubytovaní na vyzkoušení na světle u nás v Eko-osadě, tedy slaměné jurtě www.prirodniubytovani.cz   je opět k dispozici pro jednotlivce nebo bezdětný pár (dům je pro 1-2 osoby) na týdenní a delší pobyt pro zájemce o koupi tohoto kruhového domu a žití v Eko-osadě.


 

Koukněte na naší Eko-osadu z bláta, která je nejen krásná jako z pohádky pro děti, viz fotky a videa z natáčení nové pohádky Spievankovo a královna Harmonia.

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - myšky a krtko

 

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - ježko zmrzlinár a ježica Evelína

 

Spievankovo 6 - U myšiaka na návšteve

 

Ale, která je hlavně výuková, viz naše nové video Prezentace Eko-osady, plná experimentálních staveb a trvale udržitelných a přitom příjemných způsobů a návodů k přežití lidí jakékoli možné ekonomické a ekologické katastrofy, které si jako lidstvo sami vaříme.  

 

Zážitek v Eko-osadě.

Osada je určena hlavně k rodinnému životu, proto výši příspěvku regulujeme počet návštěv. Nejsme veřejný prostor a nenabízíme žádné služby! Pro své členy a podporovatele nabízíme si vyzkoušet a vidět.

Prohlídky: Bez předchozí domluvy a průvodce (příspěvek  500kč(20EUR) na hodinku do 5ti osob) není možné se do osady jen podívat, je oplocena. Děkujeme za pochopení, že též máme vlastní život.

 

 

Většina z vás nás dobře zná a strávili u nás alespoň pár nezapomenutelných dnů, viz. konečně naše nové Fotogalerie I.

 

 

 Vítáme vás na stránkách sdružení Eko-osada o.z.

 

Nový článek: Jak to celé začalo

 

Novinky

Ekovesnica Rozkvitá

13.12.2018

...

Rozkvet Ekoosady

23.07.2018

...

Kalendář akcí

Letní škola - dřevo, sláma, hlína (praxe)

21.08.2021  místo konání: Osada Bílé Karpaty (hranice ČR/SR mezi Myjavou a Hodonínem)

Praktická letní škola. Výukový zážitek pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Jak vyrobit hliněné cihly a omítky z místních zdrojů, voděodolné na 80 let hrubé a jemné, umělecké plastiky, barvy, obrazy a dekorace. Stavby z dřeva, slámy a hlíny.

Kde domov můj? Bez účtů a splátek, krásný a svobodný do 600 tis.

04.09.2021  místo konání: Praha

Celodenní seminář, který vám změní pohled, co vše je dnes nejen ve stavitelství možné. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do 150tis., nebo RD 100m2 a dokonce nezávislý do 600tis.kč. I starý dům i byt lze upravit. Ať jde o "klasiku" nebo "eko".

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz