moment prosím

Živá škola

09.03. - 31.12.2017 místo konání: Biele Karpaty, Tábor Poľana

Záber našich podujatí pre vás sa už koncom roka 2016 rozšíril natoľko, že sme sa rozhodli posunúť realizáciu vzniku Živej školy už na začiatok 2017.

V praxi to znamená, že informácie o nových vzdelávacích kurzoch a dění mimo témy prírodného staviteľstva alebo spoločenských aktivitách verejnoprospešného charakteru odteraz nájdete na www.zivaskola.eu.

 


Přijeďte si zažít Živou školu. Vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiče s dětmi, děti do 15ti let v doprovodu, nad 15let i bez doprovodu.

 

Po čem touží vaše duše… Chce se něco nového zážitkovou formou naučit nebo předat ? Vyzkoušet aktivní zdravý rytmus dne? Zanechat smyslupný odkaz budoucím generacím?

Využili jsme několikaleté zkušenosti Školy přírodního stavitelství a rosteme spoluprací s vámi v Živou školu pro všechny věkové a sociální skupiny. Přijeďte zažít Živou školu s celou rodinou, třeba jen kouknout, vyzkoušet přespat v eko domě, zažít letní tábor nebo víkend, poradit. Mohou přijet děti, mladí i staří, zapojit se dle vlastního uvážení, předávat si zkušenosti u řemesel a jiných činností a dokonce vedle nebo i ve škole štastně žít (alternativa k „uživit se“, každý dělá co jej baví a tím jse živí).

 

V řemeslných dílnách si vyrob misku, lžíci, cihlu, hrnek, truhlu, otlačit své jméno nebo ruce a vyzdob třeba zeď, zasaď strom nebo postav dům. Tož každý muž by měl, ženy relaxují, děti se baví a všichni mladí i staří (se) učí.

 

Matematiku, geometrii, fyziku, psaní, komunikaci, jednání, propagaci, dokonce i cizí jazyk (studenti z ciziny) se učíme tvořivou hrou na život. Nevytváříme modelové situace, ale učíme se prací, zábavným vytvářením skutečných věcí, které využijete vy nebo škola. Jiná sekce školy se stará o výměnu nepřímo za prostředky (finance) nebo přímo za věci, které potřebujeme. Naše kreditní komunitní banka nám všem pomáhá s vlastními projekty a též stavbami aktivních zdravých domů svépomocí. Pomůžeme vám s rozjezdem řemesla nebo podnikání, rádi společně tvoříme v poradních kruzích a tak vytváříme novou spolupráci do dalších regionů.

 

 

Výběr akcí Živé školy:

Tábor lidé lidem "Rodinný přírodní a řemeslný festival"  - (5.-19.8. Bílé Karpaty) - Zážitková Živá škola jako letní tábor pro rodiny s dětmi na libovolný počet dnů. Takový festival aktivní kultury, přírodního stavitelství a spolupráce. Z pohádky do rozprávky přímo na hranicích CR/SR. Capoeira, bylinky, muzikoterapie, cvičení, Kung-fu, přírodní stavitelství a hosté...


Setkání přátel Ekovesnice o.s.  - (11-13.8. Živá škola Bílé Karpaty) - Přátelské setkání účastníků našich kurzů, pobytů, akcí, dobrovolníků a studentů.

 

Vaše obľubené Letní Vaření s Divokými Rostlinami (9.-11.6.2017), 

http://slamenedomy.cz/1208-letni-vareni-s-divokymi-rostlinami.html

Podzimní Vaření s Divokými Rostlinami (22. – 24.9. 2017)

https://zivaskola.eu/22-24-9-2017-podzimni-vareni-s-divokymi-rostlinami-2/

 

,nový kurz Vedomie a Vegánske Varenie (2.-4.6.2017)

https://zivaskola.eu/9-11-6-2017-vedomie-a-veganske-varenie/

Vedomie a Vegánske Varenie (1. – 3.9. 2017)

https://zivaskola.eu/1-3-9-2017-vedomie-a-veganske-varenie/

 

a Tréningový KUNG FU tábor 1.(29.4.-6.5.2017) a 2.(3.-10.6.2017): https://zivaskola.eu/treningovy-kung-fu-tabor/, https://zivaskola.eu/3-10-6-2017-treningovy-kung-fu-tabor-2/

 

Ďalšie nové a zaujímavé programy pre vás stále pripravujeme. :)

 

 

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz