moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Živá škola

31.12.2017místo konání: Biele Karpaty, Tábor Poľana

Záber našich podujatí pre vás sa už koncom roka 2016 rozšíril natoľko, že sme sa rozhodli posunúť realizáciu vzniku Živej školy už na začiatok 2017.

V praxi to znamená, že informácie o nových vzdelávacích kurzoch a dění mimo témy prírodného staviteľstva alebo spoločenských aktivitách verejnoprospešného charakteru odteraz nájdete na www.zivaskola.eu.

 


I mimo akce můžete přijet od 1.5. si zažít Živou školu. Vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiče s dětmi, děti do 15ti let v doprovodu, nad 15let i bez doprovodu. Více je zde...

 

Tento leták lze stáhnout, uložit jako, pojmenovat "prirodnistavitelstvi.jpg" vytisknout a vyvěsit třeba ve škole nebo knihovně a nebo poslat kamarádovi. Nejlepší věc jakou pro nás můžete udělat, moc děkujeme za podporu našeho snažení.

 

Po čem touží vaše duše… Chce se něco nového zážitkovou formou naučit nebo předat? Vyzkoušet aktivní zdravý rytmus dne? Zanechat smyslupný odkaz budoucím generacím?

Využíváme několikaleté zkušenosti Školy přírodního stavitelství. Živá škola je pro všechny věkové a sociální skupiny a jako škola života se vyvíjí a mění téma podle ročních období a akcí.

Přijeďte zažít Živou školu s celou rodinou, třeba jen kouknout, vyzkoušet přespat v slaměné jurtě, zažít letní tábor nebo víkend, poradit. Mohou přijet děti, mladí i staří, zapojit se dle vlastního uvážení, předávat si zkušenosti u řemesel a jiných činností a dokonce vedle nebo i ve škole štastně žít (alternativa k „uživit se“, každý dělá co jej baví a tím jse živí).

 

V řemeslných dílnách si vyrob misku, lžíci, cihlu, hrnek, truhlu, otlačit své jméno nebo ruce a vyzdob třeba zeď, zasaď strom nebo postav dům. Tož každý muž by měl, ženy zdobí a relaxují, děti se baví a všichni mladí i staří (se) učí.

 

Matematiku, geometrii, fyziku, psaní, komunikaci, jednání, propagaci, dokonce i cizí jazyk (studenti z ciziny) se učíme tvořivou hrou na život. Nevytváříme modelové situace, ale učíme se prací, zábavným vytvářením skutečných věcí, které využijete vy nebo škola. Jiná sekce školy se stará o výměnu nepřímo za prostředky (finance) nebo přímo za věci, které potřebujeme. Naše kreditní komunitní banka nám všem pomáhá s vlastními projekty a též stavbami domů svépomocí. Pomůžeme vám s rozjezdem řemesla nebo podnikání, rádi společně tvoříme v poradních kruzích a tak vytváříme novou spolupráci do dalších regionů.

 

 

Výběr akcí Živé školy:

Tábor lidé lidem "Rodinný přírodní a řemeslný festival"  - (5.-19.8. Bílé Karpaty) - Zážitková Živá škola jako letní tábor pro rodiny s dětmi na libovolný počet dnů. Takový festival aktivní kultury, přírodního stavitelství a spolupráce. Z pohádky do rozprávky přímo na hranicích CR/SR. Capoeira, bylinky, muzikoterapie, cvičení, Kung-fu, přírodní stavitelství a hosté...


Setkání přátel Ekovesnice o.s.  - (11-13.8. Živá škola Bílé Karpaty) - Přátelské setkání účastníků našich kurzů, pobytů, akcí, dobrovolníků a studentů.

 

Vaše obľubené Letní Vaření s Divokými Rostlinami (9.-11.6.2017), 

http://slamenedomy.cz/1208-letni-vareni-s-divokymi-rostlinami.html

Podzimní Vaření s Divokými Rostlinami (22. – 24.9. 2017)

https://zivaskola.eu/22-24-9-2017-podzimni-vareni-s-divokymi-rostlinami-2/

 

,nový kurz Vedomie a Vegánske Varenie (2.-4.6.2017)

https://zivaskola.eu/9-11-6-2017-vedomie-a-veganske-varenie/

Vedomie a Vegánske Varenie (1. – 3.9. 2017)

https://zivaskola.eu/1-3-9-2017-vedomie-a-veganske-varenie/

 

a Tréningový KUNG FU tábor 1.(29.4.-6.5.2017) a 2.(3.-10.6.2017): https://zivaskola.eu/treningovy-kung-fu-tabor/, https://zivaskola.eu/3-10-6-2017-treningovy-kung-fu-tabor-2/

 

Ďalšie nové a zaujímavé programy pre vás stále pripravujeme. :)

 

 

 

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz