moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Škola pro mě - Montessori tábor

08 - 15.09.2017 místo konání: Živá škola Bílé Karpaty (hranice ČR/SR tábor Polana - Vrbovce/Javorník)

Zajímá vás Montessori vzdělávání a další pokrokové výchovné metody? Pak jsme tu pro vás. Osobní rozvoj a dobré mezilidské vztahy - to je oblast, která přináší největší radost a uspokojení v životě. Rádi bychom vám předali svůj díl umění, které se nám dostalo.

Podpoříme vás v rozvoji osobnosti a práci na jednotlivých jejích složkách. Také při udržení harmonické rodiny, otevřené komunikaci, tvorbě vnitřního klidu a míru. Zatím se na našich stránkách nejvíce věnujeme výchově dětí, pro kterou používáme především montessori a další vzdělávací pomůcky. Dále pro vás máme zdravé stravování, vzdělávání k vědomí lidských hodnot, přijdou i písničky a filmy pro děti, atd

 

Vyrazíme na ŽIVOU ŠKOLU do Bílých Karpat postavit krásný domeček, z přírodních materiálů. Naučíme se, jak se dají přírodní zdroje užitečně využít, jak je chránit a šetrně zacházet s přírodou. Strava bude opět pestrá, stejně jako program. Opět se přiučíme zdravé stravě i pohybu, ale tentokrát trochu jinak. Program je koncipován, jako škola v přírodě, můžete absolvovat celý, nebo jen víkendově (8-10.9.2017) Rodiče jsou vítáni.
 
Zuzka Berenika Préma  (tel: 603418814)

 

 

 

Místo konání: Škola přírodního stavitelství. Letní tábor Polana je v Bílých Karpatech, přímo na hranicích SR-ČR, mezi Hodonínem (CZ) a Trenčínem (SK). Umístění: Na samotě v Bílých Karpatech, na moravské straně jen 150 m od česko-slovenské státní hranice. Nejkratší přístup je 300 m ze slovenské obce Vrbovce - části Šance, zde je i autobusová zastávka. Vlakové nádraží Vrbovce 1 km (nádraží je na Slovensku, ale je zařazeno do integrované dopravy Jihomoravského kraje, přímé vlaky z Hodonína i Nového Mesta nad Váhom). Přímo před nádražím máme velkou budovu budoucího "Centra pro rodinu a řemesla". I zde lze zaparkovat a ubytovat se v pokojích. Nejbližší obchod je na moravské straně v Javorníku nad Veličkou (8 km) nebo ve Velké nad Veličkou (9 km), na Slovensku ve Vrbovcích (6 km). Město Myjava 8 km (supermarkety). Příjezd autem je možný až k táboru.

Více zde: www.ldt-polana.cz nebo zde: www.taborpolana.cz

Prosím domlouvejte se na společném cestování ! Kdo jedete autem (kdy, kam od kud a telefon), tak kdo se rádi svezete s někým (kdy, kam, od kud, telefon) zde:

http://ekovesnice.cz/473-spolujizda.html

 

 

Doporučený příspěvek na naše vaše aktivity (aktuální sbírka je na dětský přírodní tábor)

Hodnota stravy, ubytování a podíl naší práce na jednoho studenta, návštěvníka je 550Kč (20EUR) což je zároveň doporučený příspěvek na den, děti asi 1/2.

 

Plus přispěvek na lektory a program kolem 3300 kč (120 EUR), děti 1/2. Dohromady tedy podobně jako běžný letní tábor.

Co sebou

Každému asi 7-14 dnů před akcí posíláme podrobnější informace. Pokud neuvidíte e-mail v Doručené poště 5 dnů před konáním, podívejte se do složky Nevyžádaná pošta. Pokud ho tam najdete, označte e-mail jako "Toto není SPAM".

Určitě je dobré si vzít vybavení, jako když jedete za dobrodružstvím nebo na tábor (spacák, deku, oblečení a obuv do bláta, deště i na slunce, tužku, blok, svítilnu-čelovku, přezůvky).

 

Případně přivést cokoli co můžete darovat, viz seznam...

Ubytování

 

1. Spát zde lze ve vlastním spacáku v dřevěných 2 a 4 lůžkových chatkách na postelích nad sebou (palandy s madracemi). Nebo v zatím nezařízených pokojích v Ekocentru 1km od tábora, kde nemáme ještě dostatek madrací a postelí. Nebo v Týpý nebo vlastním stanu.

3. Pokud potřebujete pohodlnější bydlení se soukromím, tak se domluvte s námi - K dispozici je apartmán  "Slaměná jurta" a ješte domeček Srdce určen jinak na pobyty v tmě. Podmínky a rezervace najdete viz. odkazy. Toto ubytování je u nás v osadě, 10km od tábora (očekáváme, že pár aut bude spolujízdou asi denně dojíždět).

Strava

Strava bude zdravá, bezmasá (spíše i bez vajec, mléka, lepku apod.) domácí. Máme výborné kuchařky, viz. jejich kurzy vaření.

Je zde vybavená kuchyň, tedy čaje a kafe si můžete uvařit. Ale jinak prostor kuchyně i lednice se budou využívat na společné vaření, proto není možné si zde individuálně vařit.

Záloha a příspěvek

Pro rezervaci místa nám prosím pošlete celý příspěvek, případně zálohu 1000 Kč (40 EUR) na 4200270652/6800 v Kč (CR) nebo v EUR (SK) na IBAN: SK28 8330 0000 0025 0028 8855 a pro platby z ciziny IBAN: CZ1720100000002500288855, Bic/Swift: FIOBCZPPXXX (účet je veden v ČR na Ekovesnice o.s.). Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo bez státní předvolby a bez mezer. Děkujeme.

V případě nemoci nebo jiného závažného důvodu jsme vděčni za včasné informování a rádi vás přesuneme na jiný termín nebo jiné využití. Příspěvek vám zůstává evidován v naší Živé kreditní bance pro budoucí výměnu. Zbylé příspěvky lze provést i na místě.

 

Pořádá občanské sdružení Ekovesnice z.s. a Eko-osada o.z.

 

 

 

Přihlásit se můžete zde:    ZDE...

 

 

 

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz