moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Dědekkořenář.cz

16.11.2012  

Již úvod do stránek s odkazem níže:

 

Vítám a varuji čtenáře, že  vstupujete na duchovní stránky, kde nic není bez příčiny a bez nějakého viditelného i skrytého významu, že čtení zde provádíte výhradně na vlastní bezpečí a za následné změny názorů si můžete sami. Avšak pozor na proměnlivou rovnováhu hmoty a ducha, protože po začtení se či dotazu zde už nebudete stejní jako před tím.

Jsem ukazatelem u cesty motýlů zaslepených sebou, hluchým k sobě, hledajícím své světlo.
 
Moudrosti každého dne: Cesta je cílem (i naopak). Jediné okno do světa a života je vaše tělo! Radujme se ze současnosti, nečekejte, až bude líp, ono to totiž už bylo... Vaše zanedbaná sebepéče o zdraví a životosprávu je základem blahobytu vašich pozůstalých… Bůh ani moudrost není v každém jednotlivém kameni chrámu, ale v tom, co jako celek představují; ne co, z čeho, či čím jsou! (Vždyť nejen obsah lebky, ale i obsah střeva jste vy!)    Jsem ukazatelem dlouhé a nelehké cesty životem k radosti zastíněn krátkomyslným pohodlím klamných reklam.    Není-li moudrost myšlení, přichází pohodlí a odpovědnost velení.
 
IMUNITA – obecné pravidlo:   Když po vás budu chtít aktivitu, musím vám dát pokrm, kyslík a nechat vás vyloučit své exkrementy. Když chci po bílé krvince práci, musím jí dát totéž. Jídla bývá v našich podmínkách zpravidla víc než dost… Kyslík ne. Samým napětím a zanedbaným namáhavým pohybem v pohodlí stresů ani nedýcháme, takže skoro všechen spotřebuje mozek a srdce. Odpady není kam vyloučit, protože jsou kyselé povahy a náš organizmus je zanesen kyselými metabolity skrz naskrz až se deponuje ve vazivech, která tuhnou a uskřinují okolní nervy kolem páteře. A to nám nervovou námahu prudce zvyšuje; tedy stresový nášup... A co na imunitu bílá krvinka bez kyslíku a plná svých nevyloučitelných zplodin? Totéž, co vy, nic! Nežádoucí mikroblbci oslavují… Vy naopak, neboť vaše role je žádoucí makroblbec.
 
 
 

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz