moment prosím

Úvod » Doporučujeme » Výrobky, firmy, lidé 

Výrobky, firmy, lidé

Vytváření společenství

14.01.2024

V ČR zatím ojedinělý typ semináře, založený na principech vytváření komunit podle Scotta Pecka.

https://communitybuilding.live/cz/

Ekopanely

14.03.2015

Ekopanely z lisované slámy; mohou být použity jako samonosné příčky nebo zdi až do výše 3,5 m, dále jako samonosné pochůzné zakrytí střech, podhledů atp.

www.ekopanely.cz

Futony

28.05.2014

Nejfuton.cz je on-line obchod pro Váš zdravý spánek. Přinášíme kvalitní zboží, vyrobené z přírodních materiálů, kterým držíme jednoduchou linii Japonského stylu.

nejfuton.cz/

Renesance života

21.01.2013

Naše stránky jsou možností a výzvou pro všechny, kteří mají chuť vzít život do svých rukou a podílet se na jeho dalším průběhu.

www.renesancezivota.cz/

Mavlnka

13.11.2012

Umělecko - řemeslná dílna

www.mavlnka.cz/umelecko-remeslna-dilna

Poradenství pro harmonii

26.09.2012

Nabízíme Vám služby pro vytvoření příjemného prostředí, které Vás obklopuje. Podílíme se na tvorbě prostor, které na Vás můžou působit (s ohledem na dané limitující okolnosti) jako sama příroda. Ve které je vše v rovnováze, v harmonii.

www.pro-harmonii.cz/

Využití EM slaměných staveb

21.09.2012

Do dneška jsou mikroorganismy ve všech oblastech života nepostradatelné. Přesto jsou velmi nedoceněné. V půdě u rostlin, zvířat a u lidí umožňují jejich látkovou výměnu a tím jejich existenci.

www.exa-emtechnologie.cz/index.html

Cesta dřeva

16.08.2012

Cesta dřeva nabízí kvalitní ruční nářadí a 100% přírodní oleje na napouštění dřeva - jak na vnitřní, tak na venkovní impregnaci. Japonské pily které nabízí se skvěle využijí při stavbách přírodních domů.

www.cestadreva.cz

Hliněný dům

14.07.2012

VÝVOJ, VÝROBA A PRODEJ HLINĚNÝCH OMÍTEK, MALT A CIHEL sortiment doplňujících ekologických stavebních materiálů. PRODEJ A DODÁVKA PŘÍRODNÍCH IZOLACÍ sortiment fólií a pásek pro difusně otevřené izolační roviny.

www.hlinenydum.cz

Tesař Jindřich Sláma

28.05.2012

"Je možné stavět velice jednoduché domy tak, že si je můžete postavit skoro sami. Ale je nutné, požádat o pomoc profesionály, protože domy by měly být trvale udržitelné a měli by stát 80 až 100 let, když je postavíte kvalitně."

www.tesar-slama.cz

LO-PAN realizace interiéru dne Feng shui

26.05.2012

Chcete do svého života vnést více harmonie, úspěchu a vášně? Feng shui je mocný způsob, jak přivést tyto pozitivní energie do reality.

www.fengshui-interiery.cz

Gorvinovy stránky - Jednoduché řešení, jak zbránit přítomnosti dehtu v dřevoplynu.

25.05.2012

Na svých stránce bych rád čtenáře seznámil s některými svými nápady, které se chystám realizovat, nebo které jsem již vyzkoušel.

www.gorvin.mysteria.cz/cistydrevoplyn.htm

Biomamka

23.05.2012

Vítejte na mém blogu, kde bych se s vámi ráda podělila o své zkušenosti coby biomamky. A kdo že to biomamka je? Každá žena, která se snaží žít v souladu s přírodou a minimálně zatěžovat životní prostředí.

www.biomamka.cz

Kreidezeit

02.03.2012

Firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí olejové a vápenné barvy z nejedovatých a zdraví neškodných surovin. Přírodní oleje pro dřevostavby, Marocký štuk apod..

www.kreidezeit.cz
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz