moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!
Úvod » Doporučujeme » Ekocentra 

Ekocentra

SOSNA o.s.

27.06.2012

Ekologické vzdelávacie centrum SOSNA sídli 12 kilometrov od Košíc v Družstevnej pri Hornáde. Slúži ako funkčná ukážka ekologickej, zdravej, estetickej, nízkoenergetickej a nízkorozpočtovej budovy s prírodnou záhradou.

www.sosna.sk

Alter Nativa o.z. Brdárka

13.03.2012

Sme ľudia, ktorí hľadajú možnosti hodnotnejšieho a zmyslupnejšieho bytia na tejto milej planéte. Pokúšame sa vytvoriť miesto, kde by sme mohli plnohodnotnejšie naplniť svoje životy a kde by pravidlá a spôsob bytia boli viac v súlade s naším vnútorným cí

www.alter-nativa.sk

Ekocentrum v Bělé u Jevíčka

24.02.2012

Vedle historického statku využíváme sedm hektarů luk a lesa, chováme valašské ovce, skotské krávy, české hnědé kozy, vytváříme permakulturní zahradu, jezírko a skleník, organizujeme kurzy jógy, přírodního stavitelství, zdravé výživy a podobně.

www.renatanet.cz

EkoWATT.cz

24.02.2012

Centrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie. Katalog nízkoenergetických rodinných domů v ČR. Co to je nízkoenergetický dům?

http://www.ekowatt.cz/

Projekt Ligy energetických alternativ

24.02.2012

Vítáme vás na stránkách Ligy Ekologických Alternativ, občanského sdružení usilující o trvale udržitelnou energetiku šetrnější k přírodě i k člověku a o udržitelné chování člověka v krajině. Též na CD.

http://lea.ecn.cz/

Ekologická poradna Veronika

24.02.2012

Ekologická poradna plná zajímavých informací. Přijeďte do Hostětína podívat se, jak funguje slaměná izolace budov a hliněné omítky, obecní výtopna na dřevní štěpku, kořenová čistírna odpadních vod, moštárna a sušárna ovoce a pasivní dům.

www.veronica.cz/?id=71
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz