moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Biomamka

23.05.2012  

Nejsem žádný odborník na výživu ani nic podobného. Jsem obyčejný člověk, který má úctu k životu a k Zemi. V tomto duchu se snažím žít a vychovávat své dítě.

Došla jsem k názoru, že pokud se dokážu odpoutat od přepychu, který se mi nabízí, a vrátím se k přírodě a šetrnému způsobu života, bude to lepší nejen pro mě a moji rodinu, ale také pro mé okolí, protože budu šťastnější a zdravější. Člověk by si měl být vědom následků svých činů, nezavírat oči, ale ptát se, jestli to všechno i za cenu, že ničí přírodu, zabíjí jiné živočichy, poškozuje si zdraví, podporuje vykořisťování lidí v rozvojových zemích a tak podobně, potřebuje. Příběh věcí nezačíná tím, kdy si je doneseme domů, a nekončí, když je vyhodíme do popelnice.

Jednoduše přemýšlím nad tím, co dělám a jaké to má důsledky. Díky tomu jsem řadu věcí přehodnotila a věřím, že další ještě přehodnotím. Moje zkušenosti nejsou opřeny o žádné vědecké výzkumy. Řídím se vlastním rozumem, intuicí a pocitem.

Snažím se zde prezentovat své vlastní pohledy na věc, nikomu nic nenutím. Můžete se inspirovat nebo nemusíte, to je každého svobodná volba. Za každý slušný komentář budu vděčná. Uvítám vaše zkušenosti i konstruktivní kritiku, protože to mě může dál rozvíjet a nacházet nové cesty.

Petra Morávková

www.biomamka.cz
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz