moment prosím

LO-PAN realizace interiéru dne Feng shui

26.05.2012  

FENG SHUI

Feng shui, které se z čínštiny literárně překládá jako "vítr a voda" je tisíciletí starý systém analyzování a úprav energie v prostoru. Účelem je dosažení požadovaných změn - ve zlepšení zdraví, v harmonizaci partnerských vztahů, zlepšení finanční situace, pokroku v kariéře, zlepšení rodinných vztahů …

Uplatnění principů feng shui ve vašem soukromém a pracovním prostoru může zlepšit váš život v mnoha ohledech. Cirkuluje-li energie ve vašem prostoru hladce a harmonicky, stejně příjemným způsobem plyne i váš život.

 

 

Ludmila Djemelová – konzultace Feng shui

Profesionální konzultantka Feng shui od roku 1993. Návrhy a realizace interiérů, semináře, přednášky, harmonizace prostoru. Poskytuje poradenství v soukromých i komerčních prostorech. Zaměřuje se na harmonizaci bydlení, kanceláří i obchodů.

Prostřednictvím Feng shui a osobního poradenství můžete najít řešení řady životních situací jak v soukromém tak i profesionálním životě. Harmonizace a posílení pozitivní energie v partnerství, zdravotní oblasti, kariéře, financích …

„Vždy se snažím pro své klienty najít ideální řešení pro jejich soukromý i pracovní život. Feng shui může pomoci zlepšit vaši rodinnou i finanční situaci, posílit zdraví i mezilidské vztahy. Díky Feng shui mám mezi svými klienty také několik zdravých a dlouho vytoužených miminek.“ 

  • Nabízím Vám možnost individuálních konzultací Feng shui. Vycházím z dlouholeté praxe a trvalého zájmu o problematiku, historii a vývoj Feng shui a příbuzných oborů.
  • Své vědomosti jsem získala převážně z anglických a holandských materiálů v době, kdy k nim v naší republice nebyl přístup.
  • Jsem reprezentantkou Školy kompasu a školy Devíti hvězd. Při posuzování prostoru zahrnuji do svých doporučení také aspekty čínské astrologie, čímž získá rozbor na přesnosti.

 

www.fengshui-interiery.cz
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz