moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Hliněný dům

14.07.2012  

O nás

 

Společně s dalšími spolupracovníky se dlouhodobě zabýváme využitím hliněných materiálů ve stavebních konstrukcích. Zkoumání postupů a technologií tradičních hliněných staveb a praktická práce s tím spojená nás přesvědčily o vhodnosti aplikace těchto materiálů v obytných domech.

Zvýšená poptávka po rekonstrukcích hliněných staveb nás přiměla se tomuto tématu věnovat profesionálně od roku 2001. Zde probíhá úzká spolupráce s pracovníky památkové péče SPÚ v Brně.

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu zájmu o využití hlíny v novostavbách jsme v roce 2005 a 2006 vyvinuli hliněnou omítku složenou z čisté jílové hlíny a písků. Tento materiál je svou snadnou zpracovatelností určen širšímu okruhu stavebníků. Pro další vývoj těchto materiálů je důležitá probíhající spolupráce se Sdružením hliněného stavitelství a předávání zkušeností s partnery z Rakouska a Německa. Našim zákazníkům a zájemcům o hliněné stavitelství se snažíme zajistit dostatek informací o možnostech využití hlíny pro stavbu. Nato nava- zuje možnost projekční práce, požadavek dodávky materiálu i realizace stavby z hlíny a dalších přírodních materiálů.

www.hlinenydum.cz
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz