moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Klub organického Země-dělství

19.12.2012  

Klub organického Země-dělství

Zabýváme organickým země-dělstvím = vědomým přístupem k zemi, pěstováním, soběstačností, vztahy mezi příjmem a výdejem ...

Učíme se ohleduplnosti a odpovědnosti velmi příhodně vyjádřené v první polovině 20. století geniálním moravským podnikatelem Tomášem Baťou:
 
"Odpovědnost všech za všechno je odpovědností nikoho za nic.
Je třeba nastolit osobní odpovědnost."
 
 

Poslání Klubu OZ

 
Vytvářet síť důvěry a sjednocovat lidi zajímající se o sociální vztahy a organické zemědělství - pěstování ekologický čistých, zdraví a kvalitu života podporujících potravin. Klub OZ je v prvé řadě zaměřen na malá hospodářství - byl založen, aby pomáhal zahrádkářům, chatařům, farmářům a všem, kdož mají alespoň malinkou zahrádečku.
 
Za hlavní činnost Klubu OZ považujeme formování vědomého vztahu člověka k Zemi jako živému organizmu, proto je hlavním mottem klubu „K člověku a zemi s láskou!“. Přínosem je rozšíření povědomí o hospodaření v harmonii s přírodou, vyloučení používání chemikálií a minerálních hnojiv z procesu pěstování a vzrůstající úrodnost půdy s minimalizací časových ztrát.
 
 
Máme o co se podělit, co nabídnout - málo známé i zapomenuté tradiční znalosti, zkušenosti či objevy současných zahrádkářů, sadařů, osadníků, významných vědců...
 
Je před námi dlouhá cesta – v rámci Klubu OZ čeká nás mnoho překladů, jednání, cest, seminářů, korespondence, publikování a výstav, s čímž budeme v prvé řadě seznamovat členy klubu.
www.kluboz.cz/
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz