moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Za branou "Matrixu" aneb cesta ke svobodě

19 - 21.08.2022 místo konání: Osada Bílé Karpaty (hranice ČR/SR mezi Myjavou a Hodonínem)

Otevři oči a rozhlédni se okolo sebe. Máš pocit, že to, co vidíš je opravdu skutečné? A pokud ne, jsi schopný skutečnost vidět? Nebo lžeš sám sobě a podstata Ti uniká?

Hraješ si "myslíš" že víš, ale "myslet" si něco neznamená "vědět". "Vědět" je něco jiného. Stejně jako mít "pocit" svobody a "být svobodný".

 

Nyní se více zaměříme na lov a některé probírané věci probereme a zažijeme hlouběji...

 

Skutečná svoboda. To chce sílu, hloubku, odvahu.

 

Jedno klišé: Postavit se a "jít".

 

 

Seminář je zaměřen na uvědomění si závislostí a pout s vnějším světem. Odstranění nepotřebných hranic jež nosíme s sobě i stanovení si nových, jež ovšem mají smysl a člověka nesvazují, ale posunují kupředu.

Učí vidět svět okolo sebe takový jaký je, ne přijímat kulisu a tu pokládat za opravdovou. Na místo blouznění, žít.

 

 

BONUS pro zájemce bude během pobytu v přírodě i "Tréning válečníka".

Kde se seznámíte s uceleným způsobem fyzického i duševního cvičení k získání celkové odolnosti.

Metoda známá celá tisíciletí, prověřená bezpočtem pravých mužů činu a dnes téměř zapomenutá.

 
Cvičení, ve kterém nejde o siláctví, ale o sílu v pravém slova smyslu. Ne na chvilkový výkon, ale trvalé hodnoty, získání zdravého, funkčního těla jako celku.

Ne iluze o zdraví.

Nebádat jen o teorii, ale prací na sobě samém postupovat neustále kupředu, bez omezení věku, pohlaví, aktuálních možností. Posunovat hranice svých možností, objevit svůj potenciál, jednoduše neustále růst...den za dnem.

 

Shromáždit sílu, postupovat k cíli! Bez výmluv, jen s výsledky. 

 

 

 

Kurz povede: "Viking" - Téměř všechny práce a věci si snaží dělat, opravovat a vyrábět sám, tím se stále i učí. Svobodný člověk musí být odvážný, silný, neoblomný a vnímavý. Pořádá individuální kurzy přežití v přírodě jen s nožem na 5 nebo i 30 dní.

 

A teď něco z mého pohledu, ať víte do čeho jdete: "Viking" - přezdívka je výstižná. Je pro mne mistr, kterého bych spíše čekal někde v čínských nebo japonských horách a osobně jsem byl překvapen, že takoví "muži" ještě vůbec někde žijí, natož v Evropě. "Viking" je nejen v regionu legendou, přes to, že o něm nenajdete nikde žádné informace! Nyní žije svobodně a téměř stále venku, myje-otužuje se studenou vodou, trénuje již 20 let kde se dá a jak se dá každý den.

Jsem rád, že mne přijal za žáka a cítím, jak postupně jdu dopředu, začínám se osvobozovat od závislostí, chápat smysl sebepoznávání a zlepšování se každým dnem. A že k radostnému a plnohodnotnému a nezávislému životu potřebujeme jen své tělo a mysl.

Rozhodli jsme se s „Vikingem“ zkusit uspořádat akce na toto téma, co vy na to? Změňte sebe, svět se změní sám.

Osobně si myslím, že tento kurz není rozhodně pro každého, ale jen pro ty, jenž si uvědomují, kde jsou opravdové hodnoty.

Těžko se mi píše upoutávka na někoho, kdo žije mimo "Matrix", je třeba nejdříve opustit "Matrix", aby jste viděli víc. Napadá mne jen postava Ronon Dex ze seriálu Hvězdná brána - Atlantida nebo Krokodýl Dundee.

Jedinečná možnost setkat a učit se přímo od muže, pro kterého je stálé zdokonalování se, cvičení a žití v přírodě normální. Podle něj je to pravá cesta ke svobodě a k "luxusnímu životu" potřebuje dobré boty, nůž a spacák.

Toto pojednání napsal Petr Skořepa (Škola přírodního stavitelství). 

 

 

Začínáme v 1. den dopoledne v 11:00. Přijet můžete již večer den před. Konec bývá poslední den mezi 12-16 hodinou. 

 

Místo konání: Škola přírodního stavitelství. Osada je v Bílých Karpatech, přímo na hranicích SR-ČR, mezi Hodonínem (CZ) a Trenčínem (SK). Bližší informace posíláme přihlášeným, jenž poslali zálohu na účast.

 

Prosím domlouvejte na společném cestování! Kdo jedete autem (kdy, kam odkud a telefon), také kdo se rádi svezete s někým (kdy, kam, odkud, telefon) zde:

http://ekovesnice.cz/473-spolujizda.html

 

Cena kurzu

4.000,- kč (160,- EUR)

Co s sebou

Volný oděv, karimatku nebo polštářek na sezení v přírodě, čelovku nebo baterku. Teplejší oblečení na spaní venku v horách. Každému asi týden před seminářem posílám podrobnější informace.

 Doprovod

 

Z kapacitních důvodů není možné s sebou brát rodinné příslušníky ani jiné lidi neúčastnící se kurzu, nebo po předchozí domluvě! Pokud chcete vzít nějaké své mazlíčky, tak to oznamte předem!

Máme ovce, koťata, štěně, psa, slepice, volnou přírodu apod.! :-)

Strava

Vlastní

Platby

Pro rezervaci nám prosím pošlete zálohu 50% dle instrukcí v emailu po odeslání přihlášky.

Kurz organizuje: Viking a Ekovesnice z.s.

 

                                  Vyplnit přihlášku zde...

 

 

 

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz