moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Ekovesnice

POZOR! Škola přírodního stavitelství upravila dálkové studium pro širší veřejnost a nabízí dva kompletní Webináře - tedy oblíbené kurzy "Kde domov můj" a "Přírodní stavitelství" pokračují. Podrobný obsah všech kapitol kurzů a eKnih si prohlédněte v popisu v Kalendáři akcí.

Sám vím, že pokud chci být skutečně soběstačný a umět si postavit svépomocí kvalitní a zdravý dům téměř zdarma, vyžaduje to delší samostudium. Kniha či kurz tedy vytváří ucelený obsah s množstvím odkazů jako křižovatek doporučených směrů. Když vím co hledám, je již jednoduché to najít.

 

Po uhrazení zálohy 20EUR/500Kč vám obratem automaticky přijde odkaz ke stažení eKnihy 186 stran, což je již kompletní kurz (ke stažení je v různých formátech i pro tisk a s návodem jak si případně vyrobit papírovou knihu). A při uhrazení celé ceny kurzu (doplatit jej můžete pod stejným VS kdykoli, ať jste zaškrtli eBook nebo Webinář) vám přijde odkaz na prezentaci, videa, audio a další dokumenty ke stažení.

Ke kurzu každý měsíc 1. večer v 18 - 19 00 a každého 15. v 9 - 10 00 ráno ŽIVĚ otázky a odpovědi pro všechny účastníky. Navrženo s ohledem na různorodost volného studijního času, tak, že kdykoli vás napadnou otázky, můžete se připojit. Adresu najdete v dalších dokumentech ke stažení u kurzu pod "ŽIVĚ otázky a odpovědi", jenž vám přijdou obratem po doplacení kurzu pod stejným VS (variabilním symbolem), dle instrukcí, které vám přišli v prvním emailu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pobyty v tme fungují a najdete je i s přehledným kalendářem obsazernosti obou domků na: http://terapia-tmou.sk/.

Ubytovaní na vyzkoušení na světle u nás v Eko-osadě, tedy slaměné jurtě www.prirodniubytovani.cz   je opět k dispozici na týdenní a delší pobyt pro zájemce o dlouhodobý pronájem tohoto kruhového domu a žití v Eko-osadě s prací, starostlivost o zahradu, zvířata a pobyty v tme, tedy vaření a úklidy. Domek je 50m2 apartmán jako jeden otevřený prostor s koupelnou, WC a kuchynským koutem, tedy vhodné pro jednotlivce nebo bezdětný pár.

------------------------------------------------------------------------------------

 

Již rok se věnuji výrobě a prodeji nových silných elektrokol jako svobodného dopravního prostředku. Najdete je k prodeji na www.bazos.sk nebo na www.bazos.cz

Sám jezdím na elektrokole s dojezdem kolem 100km celoročně, které si nabíjím vyrobenou elektřinou ze slunce. Mám k prodeji i TOP model (můj vynález) na skládacím rámu, který složíte do kufru auta nebo autobusu, jede až 75km/h. Nebo nákladní solární přívěs za kolo, které dokáže kolo nabíjet za jízdy na 150-300km... Příští rok se s ním chystám na cestu k moři. Kdo máte zájem o návod na stavbu svépomocí, pište email a pokud zájem bude, rád návod v zimě připravím.

Prodáváme i sady na montáž svépomocí upcyklací jakéhokoliv vašeho staršího kola, videonávod na montáž najdete u inzerátu na sadu (motor s baterií).

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Koukněte na naší Eko-osadu z bláta, která je nejen krásná jako z pohádky pro děti, viz fotky a videa z natáčení nové pohádky Spievankovo a královna Harmonia.

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - myšky a krtko

 

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - ježko zmrzlinár a ježica Evelína

 

Spievankovo 6 - U myšiaka na návšteve

 

Ale, která je hlavně výuková, viz naše nové video Prezentace Eko-osady, plná experimentálních staveb a trvale udržitelných a přitom příjemných způsobů a návodů k přežití lidí jakékoli možné ekonomické a ekologické katastrofy, které si jako lidstvo sami vaříme.  

 

Zážitek v Eko-osadě.

Osada je určena hlavně k rodinnému životu, proto výši příspěvku regulujeme počet návštěv. Nejsme veřejný prostor a nenabízíme žádné služby! Pro své členy a podporovatele nabízíme si vyzkoušet a vidět.

Prohlídky: Bez předchozí domluvy a průvodce (příspěvek  500kč(20EUR) na hodinku do 5ti osob) není možné se do osady jen podívat, je oplocena. Děkujeme za pochopení, že též máme vlastní život.

 

 

Většina z vás nás dobře zná a strávili u nás alespoň pár nezapomenutelných dnů, viz. konečně naše nové Fotogalerie I.

 

 

 Vítáme vás na stránkách sdružení Eko-osada o.z.

 

Nový článek: Jak to celé začalo

 

Novinky

Ekovesnica Rozkvitá

13.12.2018

...

Rozkvet Ekoosady

23.07.2018

...

Kalendář akcí

Kde domov můj? - Cesta k soběstačnosti - Online i offline webinář (60EUR/1500Kč)

01.10.2021  místo konání: Kdekoli a kdykoli. Doma, v buse či autě :)

Seminář, který vám změní pohled, co vše je dnes nejen ve stavitelství možné. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do 6.000 EUR, nebo RD 100m2 a dokonce nezávislý do 20.000 EUR. I starý dům i byt lze upravit. Ať jde o "klasiku" nebo "eko".

Kde domov můj? - Cesta k soběstačnosti - eBook (186 stran) 20EUR/500kč

02.10.2021  místo konání: V mobilu, čtečce knih, PC, tabletu či tisk papírové knihy

Kniha, která vám změní pohled, co vše je dnes nejen ve stavitelství možné. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do 6.000 EUR, nebo RD 100m2 a dokonce nezávislý do 20.000 EUR. I starý dům i byt lze upravit. Ať jde o "klasiku" nebo "eko".

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz