moment prosím

Seznam věcí a služeb které poptáváme

28.03.2017  

Sbírka na tábor a centrum pro rodinu a řemesla

Živé školy přírodní moudrosti.

U nás se lze směnit i jinak, výměnou pro zachování energie. Stačí dát návrh.

 

Bývalé školící středisko, nebo hotel, který nyní kupujeme a chceme využívat jako ubytování a aktivity pro studenty Živé školy a též jako dům na 1/2 cesty pro nově příchozí jednotlivce i rodiny Ekovesnice byl po několik let opuštěn a tedy dokonale vykraden, objekt je nezateplen a potřebuje další investice. Proto vyhlašujeme sbírku na lepší a hlavně zimní provoz.

 

Zde je seznam věcí a služeb, které potřebujeme:

Hlavně větší množství radiátorů, ventilů, kliky, zámky do dveří, svítidla, jističové skříňky, jističe, stoly, židle, postele, madrace, povlečení, ručníky, polštáře a deky, koberce, lina, rohové lišty, vodovodní baterie.

Ale též běžné vybavení domácnosti a kuchyně jako talíře, hrnce, lžíce a jiné i starší a používané, ale ještě funkční a použitelné, pračka, lednice, mrazák, police, regály, skříňky, skříně a jiný nábytek, a jiné vybavení domu, pokojů, kuchyně, jídelny.

Počítač na administrativu a zpracování fotek a textů, správa stránek.

Nářadí pro děti i dospělé: motyky, lopaty, hrabičky, rýle, kárky, šroubováky, kladiva, ruční vrtačky, apod.

Též materiál jako dřevo, prkna, fošny, cihly, trubky, kabely apod..

 

Též poptáváme činnosti, které lze dělat u nás nebo i u vás doma: Ušít slamníky. Vyrobit na míru stoly a nábytek ze dřeva. Vyrobit pomůcky.

Hledáme pomocníky na PC – tvorba a správa internetových stávajících a nových projektů – stránek, grafik, PR, emailmarketing, vkládání do mapy Oázy Života, programování – dvě nové aplikace pro mobilní telefony, nebo jen správa fotek a videí, střih a spracování vtipných videí.

Odborné řemesla: Vodoinstalatér na radiátory, elektrikář na jističe, zámečník na opravy zámků, zprovoznění kotle, sklenář na opravy oken,

 

Výměnou nabízíme jako všem našim dobrovolníkům proplatit náklady na dobrovolnickou činnost, tedy stravu, ubytování a další výdaje a kapesné.

 

Též je možné vaše dary vyměnit za pobyt u nás, vyzkoušet si vybavený přírodní apartmán - jurtu s rodinou na dovolenou, nebo pobyt v naší škole, letní tábor i s dětmi nebo výukový seminář nebo pobyt v tme.

 

Stačí nám poslat email s návrhem nebo volat na:

 

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz