moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Ekovesnice

Dar „Kompletní návod k soběstačnosti“. Tři knihy a kurzy nabádající (pře)žít radostně a svobodně. Podrobný obsah všech kapitol kurzů a knih si prohlédněte v popisu v Kalendáři akcí.
                             
 

 1. Jak legálně žít i podnikat mimo systém? (Autor Rodan Svoboda)
  Chcete být svobodnější. Žádné povinnosti sociálních a zdravotních odvodů.
  Sloboda pohybu. Žádná branná povinnost. Podnikat mimo stát a bez daní?
  Nejde to? Ale jde, stačí vědět jak. Chcete převzít odpovědnost za svůj život?
  A jste připraveni převzít odpovědnost i za své zdraví, příjem, práci, vztahy,
  důchod a bezpečnost?           V PŘÍPRAVĚ...

 2. Kde domov můj, krásný a soběstačný do 20.000 € (Kniha 20 €,  nebo  celý kurz  60 €).   Autor Petr Skořepa
  Cesta k soběstačnosti. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do  6.000 €,  nebo  nezávislý RD 100m2 do 20.000 €. I starý dům či byt je možné upraviť. Ať jde o "klasiku" nebo "eko". Důkazem jsou domy na: www.prirodniubytovani.cz a  www.terapia-tmou.sk . Fyzikální větrání, získávání energie, doprava zdarma a jak tvořit soběstačné komunity se hodí nejen v této době.
  Chcete, aby jste Vy, vaše děti a dokonce i vaše vnoučata byli skutečně svobodní, nemuseli 8 a více hodin denně pracovat na "živo-bytí", tak postavte nebo upravte starý spotřební dům na svobodný dům.

  Citace z knihy: „Co když existuje způsob, jak mít vlastní supermarket přímo přede dveřmi, svou lékárnu na zahrádce a v záhonech, elektrárnu na střeše? Způsob, jak být sám sobě bankou, ochrankou i zaměstnavatelem? Jak být za všech okolností zdravý, spokojený a soběstačný, ať se děje kolem nás cokoli? Soběstačný dům a nezávislý život určitě nevyřeší všechny problémy světa, ale mnohé snad ano…“

   
 3. Přírodní stavitelství (Autor Petr Skořepa)
  Tato kniha (20 €) a kurz (60 €) vám přinese hlubší návod z praxe z více jak 12ti různých staveb od návrhu po dokončení. Tedy jak dobře postavit přírodní, zdravý nízkoenergetický dům s dlouhou životností, bez myší, plýsní  a chemie. Dřevo, sláma, hlína, kámen. Stavební zákon jinak. Tvorba záměru.                                     

 

 

Naučit se soběstačnosti. To by mohl být konec konzumu z nerozumu!

Nejlepší dárek je praktický a ručně vyrobený. Nabízíme vám vyrobit si svépomocí krásnou knihu o soběstačnosti z ebooku, která se vám bude předvídatelně hodit čím dál víc, dle jednoduchého návodu pro děti.

Na otázky typu:

Kdo mi ten dům za 20tis. EUR postaví? Nebo kdy půjde kniha do tisku? Vše je již na vás! Nabízíme vám pouze informace a zkušenosti z praxe jak žijeme my a jak se můžete sami a snadno osvobodit od systému a závislosti na druhých. Můžete i knihu vydat, veškeré podklady dodáme. Možná knihy časem vydáme, ale zatím na to bohužel nemáme prostředky.

 

#prirodni #stavitelstvi #svoboda #nezavislost #ekovesnice #ekoosada #ekologicky #eko #recyklace #svepomoci #diy #sobestacnost

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pobyty v tme fungují a najdete je i s přehledným kalendářem obsazernosti obou domků na: http://terapia-tmou.sk/.

Ubytovaní na vyzkoušení na světle u nás v Eko-osadě, tedy slaměné jurtě www.prirodniubytovani.cz   je opět k dispozici na týdenní a delší pobyt pro zájemce o dlouhodobý pronájem tohoto kruhového domu a žití v Eko-osadě s prací, starostlivost o zahradu, zvířata a pobyty v tme, tedy vaření a úklidy. Domek je 50m2 apartmán jako jeden otevřený prostor s koupelnou, WC a kuchynským koutem, tedy vhodné pro jednotlivce nebo bezdětný pár.

------------------------------------------------------------------------------------

 

Mimo jiné se věnuji pro zábavu návrhům, výrobě a prodeji silných elektrokol a elektromotorek jako svobodného dopravního prostředku, který projede téměř všude. Některé mé výtvory najdete k prodeji na www.bazos.sk nebo na www.bazos.cz, případně na zakázku dle dohody.

Sám jezdím celoročně, tedy i ve sněhu, dešti a mrazu na skládacím horském elektrokole s koly 26x3.0., který mohu složit snadno i do kufru auta nebo autobusu. Vzdálenost 100km ujedu bezpečně asi za 3h, jelikož maximální rychlost 90km/h nevyužívám. Ale síla motoru potěší, když jedu do opravdu prudkého kopce 50-60km/h. Baterie nabíjím vlastní vyrobenou elektřinou ze slunce. Příští rok se chystám na cestu k moři i s nákladním solárním přívěsem za kolo, které dokáže kolo nabíjet za jízdy na dalších 100-200km...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Koukněte na naší Eko-osadu z bláta, která je nejen krásná jako z pohádky pro děti, viz fotky a videa z natáčení nové pohádky Spievankovo a královna Harmonia.

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - myšky a krtko

 

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - ježko zmrzlinár a ježica Evelína

 

Spievankovo 6 - U myšiaka na návšteve

 

Ale, která je hlavně výuková, viz naše nové video Prezentace Eko-osady, plná experimentálních staveb a trvale udržitelných a přitom příjemných způsobů a návodů k přežití lidí jakékoli možné ekonomické a ekologické katastrofy, které si jako lidstvo sami vaříme.  

 

Zážitek v Eko-osadě.

Osada je určena hlavně k rodinnému životu, proto výši příspěvku regulujeme počet návštěv. Nejsme veřejný prostor a nenabízíme žádné služby! Pro své členy a podporovatele nabízíme si vyzkoušet a vidět.

Prohlídky: Bez předchozí domluvy a průvodce (příspěvek  500kč(20EUR) na hodinku do 5ti osob) není možné se do osady jen podívat, je oplocena. Děkujeme za pochopení, že též máme vlastní život.

 

 

Většina z vás nás dobře zná a strávili u nás alespoň pár nezapomenutelných dnů, viz. konečně naše nové Fotogalerie I.

 

 

 Vítáme vás na stránkách sdružení Eko-osada o.z.

 

Nový článek: Jak to celé začalo

 

Novinky

Ekovesnica Rozkvitá

13.12.2018

...

Rozkvet Ekoosady

23.07.2018

...

Kalendář akcí

Kde domov můj? - Cesta k soběstačnosti - kompletní kurz (60EUR/1500Kč)

01.10.2021  místo konání: Kdekoli a kdykoli. Doma, v buse či autě :)

Seminář, který vám změní pohled, co vše je dnes nejen ve stavitelství možné. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do 6.000 EUR, nebo RD 100m2 a dokonce nezávislý do 20.000 EUR. I starý dům i byt lze upravit. Ať jde o "klasiku" nebo "eko".

Kde domov můj? - Cesta k soběstačnosti - Kniha (186 stran) 20EUR/500kč

02.10.2021  místo konání: V mobilu, čtečce knih, PC, tabletu či tisk papírové knihy

Kniha, která vám změní pohled, co vše je dnes nejen ve stavitelství možné. Postavil jsem krásný malý 40m2 dům pro dva do 6.000 EUR, nebo RD 100m2 a dokonce nezávislý do 20.000 EUR. I starý dům i byt lze upravit. Ať jde o "klasiku" nebo "eko".

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz