moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Hledáme pomocníky na umístění letáků

18.04.2017  

Hledáme pomocníky z větších i menších měst a obcí pro umísťění informací (letáků) o náší činnosti. Výměnou za pobyt u nás.

Máme nyní větší letáky na letní tábory. Tyto lze umístit například na obecní nástěnky, vývěsky a jiná veřejná místa k tomuto účelu určená. Vývěsky mívají i někeré prodejny zdravé výživy, vegetariánské restaurace, knihkupectví, knihovny, info centra, školy, školky, ekocentra, mateřská centra pro rodinu nebo volnočasové aktivity, čajovny apod.. Někdy na optání je možné je vylepit i na dveře nebo do výlohy. 

Stejné nebo malé letáky, kvůli velikosti, aby se vešli třeba i na pult vedle pokladny lze položit, nechat třeba 1cm letáků, aby si je lidé mohli vzít. Stojany nebo vyhrazený prostor bývá v knihovnách, čajovnách, městských a turistických info centrech, na úřadech, poštách a jinde.

Osobně nosím stále nějaké letáky při sobě v tašce nebo náprsní kapse a při každé vhodné příležitosti se optám a někde je položím (jen pár, třeba jen 0,5 až 1cm), třeba i v obchodě, železářství, stavebninách na pult.

Tedy nezabírá mne to mnoho času navíc, vlastně jen má cesta je značkována :).

Je až neuvěřitelné, jak dobře se tyto letáky rozdávají.

Zatím o nás ví skutečně málo lidí.

Děkujeme za tento druh podpory.  Jelikož náš spolek nebere žádné granty a na fungování školy si vyděláváme naší prací, tak je to to nejlepší co pro nás můžete udělat.

Další pozvánky na jednotlivé akce nebo bannery na stránky jsou zde...

Rádi vám za vaši pomoc zase my na oplátku nabídneme zkušenosti s přírodním stavitelstvím, cestu z novodobého svobodného otroctví nebo pobyt v naší Živé škole.

V případě zájmu nám napište na email jméno, adresu, email, telefon a my vám pošleme poštou obálku s našimi letáky. Poté stačí když si budete evidovat, kolik času a jiné výdaje vám vaše pomoc zabrala a tuto informaci nám dáte na vědomí při výměně energie. A to kdykoli v budoucnu.

 

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz