moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Pronajmeme a časem přenecháme celou Eko-osadu

07.09.2018  Skořepa Petr

Pokud se najde zotpovědný eko zájemce, schopný a ochotný pokračovat ve smyslu Eko-osady, tedy propagace obydlí z přírodních materiálů, tedy provoz pobytů v tme, domy z bláta, slámy a dřeva k vidění i na vyzkoušení. Tak zvažujeme o pronájmu celé nebo části eko-osady, možná do budoucna i prodej. Ale vzhledem k ohleduplnosti k obci, sousedům, okolí a hlavně ke smyslu Eko-osady je třeba nejdříve vyzkoušet nějakým pronájmem... Výslovně si nepřejeme v našem spolku, aby z osady vznikl komerční zábavný projekt !!! Proto prosím napište váš záměr a zkušenosti. Tak jak nyní osada funguje (zhruba na 30%) uživí jednoho pracovitého organizačne schopného človíčka a pri více starostlivosti i více jak dva :).

S tím souvisí i přenechání, prodej nebo pronájem části nebo i celého Ekomuzea řemesel za stejných podmínek potřeba tento projekt nadále udržovat, budovat a rozvíjet.

Nyní se do konce roku ukončují veškeré dobrovolnické projekty a volně bude zatím pokračovat jen pobyty v ekoosade, pobyty v tme, jednodenní kurzy.

Osobně jsem po letech vyhořen, otráven až apatický a chci se méně věnovat lidem a více věnovat cvičení a dětem, proto hledáme pomalu a jistě nějaké vhodné šetrné řešení. Klidně i nějakou kombinaci, střídání se. V Eko-osadě bych nadále rád pomáhal.

Určitě lze prodat a převést někam jinam případně (v nejhorším) mobilní domy (Slaměná jurta 50m2, minigarsonka 10m2, mobilní hranatý dum 50m2),

Petr Skořepa.

00421944293223, 00420739486553, ekovesnice@gmail.com.

 

FOTOGALERIE
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz