moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Nabídka prodeje domu v Eko-osadě

13.10.2020  

POZOR ! Aktuálně je kruhový dům obsazen rodinou, jenž zvažuje její odkoupení... V tuto chvíli nic volného nemáme, můžete nám napsat váš záměr emailem a ozvat se poté na jaře 2021.

 

Hledáme tvořivé a pracovité lidi, preferující zotpovědnost a spolupráci spojenou s pokorou a vděčností. Se zájmem a radosti z pohybu, řemesel, cvičení, bojová umění i duchovní rozvoj, které spojuje víra v praxi, že Na Zemi bude ráj, až si uvědomíme, že si realitu vytváříme sami.“....

Záměr je vznik soběstačné komunity, která si primární potřeby jako potraviny, školu a energie zajištuje svépomocí. Pravidelné kroužky rozvíjející sebedisciplínu a osobní rozvoj jak po tělesné, tak duchovní stránce, kombinací práce, her a zábavy pro rodiče s dětmi. Tradiční řemesla, podnikání, práce a hospodaření v místě, trh výměny výrobků a vznikl i klub tance, lukostřelby, šermu a boxu. Inspirací nám jsou zemědělské mírumilovné a silné slovanské kozácké osady.

 

A)     Eko-osada - 3 domy, 5 menších staveb, oplocená permakulturní zahrada – rodový statek, sady, pastviny, záhony. Hledáme vědomou RODinu, která chce žít a hospodařit na vlastním v Eko-osadě a starat se o zahradu, zvířata a s kterou si vzájemně rozumíme dospělí i děti. S radostí a štěstím pracujeme na osobním duchovním i tělesném rozvoji. Nabízíme k prodeji Slaměnohliněný kruhový dům (J) s pozemkem, ale nejdříve k měsíčnímu vyzkoušení na www.prirodniubytovani.cz.  
Eko-osada: http://ekovesnice.cz/229-projekt-eko-osada-bile-karpaty.html
O nás: http://ekovesnice.cz/508-o-nas.html

 

Zájemci napište si sami pro sebe váš projekt na život, jak by jste chtěli šťastně žít. A nám prosím pošlete související část k žádosti na email ekovesnice@gmail.com.


 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz