moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Nabídka prodeje domu v Eko-osadě

17.05.2021  

Hledáme tvořivé a pracovité lidi, preferující zotpovědnost a spolupráci spojenou s pokorou a vděčností. Se zájmem a radosti z pohybu, řemesel, cvičení, bojová umění i duchovní rozvoj.

 

Eko-osada je na kopci v CHKO Bílé Karpaty, obklopena přírodou, loukami a zvěří. Na našem pozemku se nacházejí dva domy pro dvě rodiny a dva domky pro pobyty v tmě. V okolí je více domů běžných sousedů. Náš pozemek je tedy spíše rodový statek – minifarma určená hlavně k rodinnému soběstačnému životu stranou od neustálého shonu světa pro mne (Petr Skořepa) a mou rodinu (žena Zuzka a děti, kluci ve věku 6 a 11 let). Zuzanka má ráda zahradu, bylinky a zvířátka. Já i moji kluci máme rádi slovanská bojová umění hrou, box, lukostřelbu, hod nožem, šerm. Proto je v osadě posilovna, parkour a opičí dráha, lezecká stěna, všudypřítomné terče a u oveček je ze slámy vytvořeno hřiště na Airsoft a Archerygame. S dětmi každé ráno posilujeme a každý večer si hrajeme na bojová umění hrou. Přes den pracujeme na farmě. Umět si vše vyrobit, vypěstovat, bránit se a mít vše potřebné k životu a zdraví je pro nás priorita a svoboda.

Ale současně vás raději varuji, že nejsem vítající sluníčkář, nebudu na vás čekat a mazat vám med kolem pusy a některé povyšovací charaktery dokonce až dráždím svou přímou selskou povahou. V extrémních konfliktních případech mohu působit až agresivně (pro někoho egoisticky, pro mne je to obrana), proto tímto chováním nezapadám do očekávání některých osob :). Po předchozích zkušenostech s návštěvníky a dobrovolníky regulujeme účel a počet návštěv. 

 

POZOR, vstup jen na vlastní nebezpečí. Nenabízíme žádné služby pro veřejnost, neprovádíme žádné terapie ani jiné léčivé metody, nenabádáme ani k preventivnímu použití tmy. Do doby, než se zde natrvalo usadí další rodina, nabízíme týdenní, měsíční i delší pobyt pro zájemce o práci na sobě a vyzkoušení žití v Eko-osadě.

 

 Přednost mají zájemci s praxí soběstačného způsobu života a skutečným zájmem o dlouhodobý pronájem nebo koupi mobilního soběstačného kruhového domu či jiné části Eko-osady. K domu nabízíme i podíl na práci a příjmu z pobytů ve tmě, zahrady, sadů a zvířátek. K žádosti o rezervaci pobytu nežádejte podrobnější informace a raději naopak prosím poskytněte vy nám nějaké informace o vás a vašich zkušenostech s životem na vesnici či minifarmě na email ekovesnice@gmail.com.


 

Nabízíme k prodeji Slaměnohliněný kruhový dům (J) s pozemkem, ale nejdříve k měsíčnímu vyzkoušení na www.prirodniubytovani.cz.  
Eko-osada: http://ekovesnice.cz/229-projekt-eko-osada-bile-karpaty.html
O nás: http://ekovesnice.cz/508-o-nas.html

Děkujeme za pochopení.

Petr Skořepa


 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz