moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Pyramida

05.09.2010  

Mám navrženou stavbu větší pyramidy o základně asi 14m. Již jsem navrhl konstrukci a materiál tak, aby byla pyramida energeticky funkční a tedy léčivá. Pokud někdo máte větší zkušenosti, tak budu rád za rady a konzultaci ještě před stavbou :-).

 

V pyramidě by měli být 3 patra, tedy v přízemí budou pravděpodobně masážní salón, prodejna bylinkových preparátů, prostory vhodné na kurzy zaměřené převážně na osobní rozvoj, léčitelství, Shiatsu, léčení stravou, ekozahrady, permakultura apod., v 1. patře, kde bude centrum pyramidy by měla být hlavní meditační místnost a ve špičce místnost pro relaxace jedné osoby.

 

 Teď hledáme investora, nebo alespoň majitele zajímavého pozemku, který by tam něco takového chtěl vytvořit. Pokud někdo máte vhodný pozemek u velkého města, nebo dokonce by vás zajímalo vytvořit takové menší alternativní lázně.

Také se stavba neobejde bez vaší finanční podpory. Pokud by jste tento projekt rádi podpořili, budeme rádi za každý příspěvek na účet 677496001/5500. Jako variabilní číslo uveďte vaše RČ. Příspěvkem si předplatíte služby, které bude pyramida nabízet. Pošleme vám poukázku.

 

slamenedomy@seznam.cz  (Petr Skořepa)

 

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz