moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Léto a zdraví

16.11.2012  

Vážení čtenáři,


setkáváme se spolu u nového časopisu,který Vám bude přinášet spoustu zajímavých informací a ve kterém si doufám každý najde co ho zajímá.


Pokud budete mít zájem,mohu Vám přinášet své poznatky o cizích zemích a jejich krásách,neboť to působí na naše zdraví přímo úžasně,ale taky Vám mohu povídat o kamenech a minerálech,které jsou nejen krásné,ale i léčivé a zdraví prospěšné.Divili byste se,co jeden takový malý kamínek v kapse,na nočním stolku nebo přímo na Vašem pracovním stole dovede.Pokud to tedy bude kamínek,který je vhodný zrovna pro Vás.A to Vám řeknu právě já.


Mohu Vám v mé rubrice poradit se zdravou výživou,léčivými bylinami,zdravými nápoji,vizážistikou a mnohým dalším.


Řeknu Vám,která tarotová karta vyšla právě na to určité období,o kterém budu psát a nebo jaký anděl nás může ochraňovat.Záleží pouze na Vás,jestli se Vám budou mé sloupky,které pro Vás budu psát líbit a budete se na ně těšit.Já se na setkání s Vámi budu těšit určitě!


Doporučím Vám,kam jet za odpočinkem,kde relaxovat a dobít energii,která místa jsou ta nejkrásnější na světě a bude se Vám tam líbit.


Začalo léto a to je čas pro letní relax jako dělaný.Ráno je brzy vidět,ptáci zpívají už od noci a sluníčko nás probouzí svými hřejivými a zlatými paprsky rozhodně dříve než v zimě.Stromy mají sytou zelenou barvu a tráva taky a léčivé bylinky rostou všude,kam se podíváte.Bohužel,přináší nám to i alergie,ale to se nedá nic dělat.Tu už máme skoro ze všeho,takže ty bylinky to vyváží svými léčivými účinky,když si z nich pak uvaříme dobrý čaj.Na polích dozrává obilí,louka je plná letního kvítí a u řeky je tak krásně,ať už si k ní lehneme do trávy nebo si k ní přijdeme jen tak sednout a dívat se jak v ní plují ryby,nad ní létají vážky a kolem ní kvákají žáby.Nádhera!


Já Vám ale dnes poradím,kam vyjet na letní relax mimo naši republiku.V tomto letním období bych Vám doporučila odjet do Itálie a to přímo na Sicílii.


Sicílie je nádherná!Přivítá Vás vůně pomerančových květů,města,kde vládne úžasná energie a skvostné pláže.Budete si připadat jako v pohádce a okamžitě propadnete kouzlu tržišť,výtečné kuchyni i exotické vegetaci,která bude všude kolem.Určitě se dojděte vykoupat,vždyť moře čeká jenom na Vás!Doporučuji Vám zajít si na krásnou pláž u malého letoviska Eraclea Minoa,které leží nad mořem na bílých útesech,které vás uchvátí.Pak ochutnejte sicilské chuťovky a k tomu si dopřejte sklenku vína.Věřte mi,že požitek bude dokonalý.


Zajděte se taky podívat na fantastické památky.Ve městech se nachází nádherné chrámy a kostely,které budete obdivovat.Pokud máte rádi historii,můžete zajet na jihozápadní pobřeží do Agrigentu a navštivte Údolí chrámů.


Pokud si chcete užít rušný městský život je nejvyšší čas vyrazit do Palerma.V jeho uličkách září barvy a vzduchem se nesou krásné a rozmanité vůně.V tomto městě si určitě užijete vzrušení a pravý italský život.


Městečko Taormina je rovněž neodolatelné a určitě podlehnete jeho romantickému kouzlu,tak jako všichni,kteří ho navštívili.Posaďte se třeba na hlavní promenádě Corso na schody divadla a dívejte se,jak nádherná sopka Etna vypouští do vzduchu malé nadýchané obláčky.Až se dost vynadíváte a přestanete snít,vydejte se do rybářské restaurace Luraleo,posaďte se na terasu a dejte si úžasné italské těstoviny a k tomu lahodné víno,po kterém Vás rozhodně nebude bolet hlava.


A co by to bylo za výlet do Itálie,kdybyste si nedopřáli nákupy a nepřivezli si něco krásného!A tak honem do Catanie na třídu Via Etnea,kde se nachází skvostné butiky a výborně tam nakoupíte.V bočních uličkách se konají každý den trhy,kde najdete téměř všechno a za výhodné ceny.


Nezapomeňte ale na jednu důležitou věc.Ať jste na Sicílii kdekoliv,večer vyrazte ven za zábavou nebo se jděte jen tak projít.Uvidíte,že se vrátíte nabiti energií a výbornou náladou a konečně poznáte,proč je tak skvělé na Sicílii jezdit.
A až se vrátíte z krásné Itálie opět domů,pořiďte si kamínek tyrkys.


Tyrkys má krásnou modrou barvu a bude Vám připomínat moře.Někdy může mít i zelenomodrou barvu a to Vám bude připadat jako když se spojuje nebe se Zemí.Bude Vás chránit před nepříznivými vlivy a pomůže Vám udržet si v sobě energii,dobrou náladu a přátelství.


Tarotovou kartou na toto letní období je Kolo štěstí.Je symbolem vzniku něčeho nového a vidíte,právě držíte v rukou nový časopis.Znamená změnu k lepšímu,nové možnosti,příležitost,šanci,postup v kariéře.Všechno je v pohybu a záleží jen na Vás,zda dokážete v pravý čas rozpoznat své možnosti.Osud v pravý čas přináší příležitosti,zkoušky,setkání,lásky a zase je odnáší pryč.Důležité je tento čas poznat a umět využít příležitost,kterou nám přináší.
Andělem pro toto období je Strážný anděl tvořivosti.Tento anděl nám pomáhá rozvíjet naši tvořivost a pomáhá nám,abychom uměli lehce vyjádřit svoje pocity-vidíte,opět to souvisí s naším časopisem.Povzbuzuje nás,abychom si uměli vytvořit svět hezčí a radostnější,aťuž pestrými barvami,uměním,knihami,hudbou,cestováním,jídlem a hřejivým domovem-prostě vším,co máme rádi.Snažme se plnit si svá přání,naslouchat jeden druhému a buďme si zase o kousek blíž.


Pokud se Vám moje dnešní povídání líbilo a budete si chtít opět něco zajímavého přečíst,stačí navštívit moji rubriku,pohodlně se posadit a začíst se,kam jet za odpočinkem,jaký čajíček si uvařit,co pro své zdraví udělat...Ale o tom až příště.Budu se na Vás moc těšit!


Vaše Ingrid.(B.I.Vavroušková)

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz