moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Návštěvy u nás v osadě:

07.10.2020  

 Vážení přátelé,
pro Váš zájem jsme se rozhodli obnovit prohlídky Ekovesnice.

 


Prohlídky jsou nyní po SMS nebo telefonické domluvě předem.
Pokud se chcete podívat do konkrétního domku, podívejte se na kalendář obsazenosti (http://www.prirodniubytovani.cz/index.php?section=calendar)  a vyberte si volný termín nebo když se střídají, tak odchází do 11 dopoledne a přichází od 16 odpoledne.

Preambule:
 

VŠECHNO JE NA DOHODĚ

KAŽDÝ NĚCO UMÍ, MůŽEME SE PŘEDEM DOMLUVIT NA PROTISLUŽBĚ

 

Návštěvní kniha – pravidla pobytu

Vítejte na stránkách sdružení Ekovesnice z.s., kde se snažíme o výzkum a šíření  informací vedoucích k žití cestou soběstačnosti a trvalé udržitelnosti.

Velmi nás těší váš zájem o naší osadu, ale kapacitně již nezvládáme věnovat se návštěvám a emailům. Pochopte prosím, že máme velmi mnoho vlastní práce se stavbami, zvířaty a pozemkem. 

Nabízíme vám tyto možnosti návštěv, pobytu nebo dobrovolnické pomoci:

  • V rámci praktických workshopů nebo teoretických seminářů u nás v Bílých Karpatech dle Kalendáře akcí 
  • Jako předem domluvenou osobní konzultaci. Vždy by měla být nějaká směna energie, výměna informací, dary, nebo jednoduchá energie za náš čas (příspěvek na naší činnost): 

Osobní konzultace možno aj jako exkurze - prohlídka staveb a pozemku s výkladem od Petra Skořepy - 500 Kč (20 EUR) zhruba asi na hodinu (do 5ti účastníků (každý další 100kč))...

Většinou to využijete i na odpovídání na vaše konkrétní otázky a projekty. Případně můžete využít i jen na prohlídku naší osady.

Dostanete odpovědi na vaše otázky: co, jak, kde pořídit, ceny, životnosti, odolnosti materiálů, konstrukce, jak co děláme apod.Prohlídka staveb z přírodních nebo recyklovaných materiálů (slaměná jurta, plátěná jurta, hliněný dům izolovaný hofatexem, slámou a konopným pazdeřím, aplikovaná bioarchitektura – netradiční tvary, tvarové zářiče, pyramida, výroba vlněné izolace.). Alternativní získávání energie: (větrná a solární elektrárna, thermosolární systém, solární paraboly, solární pec, parní stroj, termočlánky, malá bioplynka, Trombeho stěna, akumulace tepla do hmoty, fyzikální (podtlakové) proudění – využívané na větrání, vytápění a jiné. Permakulturní zahrada: vyvýšené záhony, staré odrůdy ovocných stromů, živé ploty, jedlý les, získávání tepla a energie z kompostu, slepičí traktor.

 

 

Máme psa, který jiné psy bere jako vlky a chrání si svůj domov, ovce, jehňata, kočky, slepice apod. Pokud chcete vzít nějaké své mazlíčky, tak to oznamte předem a ručíte za veškeré případné škody u nás i sousedů! :)

 

 

 

Ekovesnice z.s., Bílé Karpaty, Slovensko,

Petr Skořepa, 00421944293223 SMS, ekovesnice@gmail.com

 

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz