moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Co děláme

17.09.2021  

Nabízíme:

 • Přednášky, kurzy a workshopy... online, praktické i teoretické - Škola přírodního stavitelství a Cesta soběstačnosti - nejlepší a zároveň nejlevnější způsob jak se dostat k velkému množství ucelených informací. Proto je také pořádáme, abychom vám ušetřili mnoho času a energie. Semináře neprotahujeme, jsou svižné, efektivní a plné informací  :-) - přečtěte si reference od účastníkú (architekti, stavitelé a malý investoři). Praha, Brno, Bratislava a online.           

 • Odborné poradenství a konzultace - všechny obecné informace poskytujeme na tomto informačním webu zdarma. 


  Bohužel v současné době (z důvodu velkého zájmu zvídavých lidí, kteří se jentak zajímají o něco jiné) už nemáme kapacitu na poskytování bezplatných konzultací a prohlídek.

  Děkujeme za pochopení.

  Pokud potřebujete řešit Váš konkrétní dotaz, stavbu, prohlídku, návštěvu, pokec - rádi vám pomůžeme i mimo naše akce, ale počítejte s výměnou energie formou příspěvku, doporučeno kolem 500 Kč (20 EUR)/ na hodinku prohlídky do 4 osob nebo kolem 3000 Kč (120 EUR)/ na hodinku konzultace a poradenství k vašemu konkrétnímu projektu. Nebo u vás (nejlevnější je si naplánovat schůzku u vás až pojedu poblíž na nějaký seminář, dle kalendáře akcí) nebo doprava k Vám 10-12 Kč/km. Osobní schůzku je možné domluvit i u nás v osadě.

                                                                               

 • Vyzkoušení v Ekoosadě      

  Pobyty v tme fungují a najdete je i s přehledným kalendářem obsazernosti obou domků na: http://terapia-tmou.sk/.

  Ubytovaní na vyzkoušení na světle u nás v Eko-osadě, tedy slaměné jurtě www.prirodniubytovani.cz   je opět k dispozici na týdenní a delší pobyt pro zájemce o dlouhodobý pronájem tohoto kruhového domu a žití v Eko-osadě s prací, starostlivost o zahradu, zvířata a pobyty v tme, tedy vaření a úklidy. Domek je 50m2 apartmán jako jeden otevřený prostor s koupelnou, WC a kuchynským koutem, tedy vhodné pro jednotlivce nebo bezdětný pár.

        

Eko-osada o.z., Bílé Karpaty,

00421944293223, ekovesnice@gmail.com

 

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz