moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Co děláme

20.10.2017  

Nabízíme:

  • Přednášky, kurzy a workshopy... praktické i teoretické - Škola přírodního stavitelství a Cesta soběstačnosti - nejlepší a zároveň nejlevnější způsob jak se dostat k velkému množství ucelených informací. Proto je také pořádáme, abychom vám ušetřili mnoho času a energie. Semináře neprotahujeme, jsou svižné, efektivní a plné informací  :-) - přečtěte si reference od účastníkú (architekti, stavitelé a malý investoři). Praha, Brno, Bratislava a Rožnava.           

  • Odborné poradenství a konzultace - všechny obecné informace poskytujeme na tomto informačním webu zdarma. 


    Bohužel v současné době (z důvodu velkého zájmu zvídavých lidí, kteří se jentak zajímají o něco jiné) už nemáme kapacitu na poskytování bezplatných konzultací a prohlídek.

    Děkujeme za pochopení.

    Pokud potřebujete řešit Váš konkrétní dotaz, stavbu, prohlídku, návštěvu, pokec - rádi vám pomůžeme i mimo naše akce, ale počítejte s výměnou energie formou příspěvku do sdružení na naše vaše aktivity, doporučeno kolem 500 Kč (20 EUR)/ na hodinku konzultace. Nebo u vás (nejlevnější je si naplánovat schůzku u vás až pojedu poblíž na nějaký seminář, dle kalendáře akcí) nebo doprava k Vám 10-12 Kč/km. Osobní schůzku je možné domluvit i u nás v osadě. Konzultace po mailu/skypu - možné po zaslání příspěvku dle vás, většinou se jedná o 1-2 hodiny podle objemu dotazů na naše české č.ú. 2200288853/2010 nebo slovenské č.ú. 2500288855/8330 (jako VS uveďte váš telefon). Pro naše pravidelné podporovatele si najdeme čas téměř kdykoli...

                                                                               

Ekovesnice o.s. a Eko-osada o.z., Bílé Karpaty,

00421944293223,00420739486553, ekovesnice@gmail.com

 

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz