moment prosím

Co děláme

20.02.2016  

Nabízíme:

 • Přednášky, kurzy a workshopy... praktické i teoretické - Škola přírodního stavitelství a Cesta soběstačnosti - nejlepší a zároveň nejlevnější způsob jak se dostat k velkému množství ucelených informací. Proto je také pořádáme, abychom vám ušetřili mnoho času a energie. Semináře neprotahujeme, jsou svižné, efektivní a plné informací, zbytek je pro účastníky na DVD  :-) - přečtěte si reference od účastníkú (architekti, stavitelé a malý investoři). Praha, Brno, Bratislava a Rožnava.           

 • Odborné poradenství a konzultace - všechny obecné informace poskytujeme na tomto informačním webu zdarma. 


  Bohužel v současné době (z důvodu velkého zájmu zvídavých lidí, kteří se jentak zajímají o něco jiné) už nemáme kapacitu na poskytování bezplatných konzultací a prohlídek.

  Děkujeme za pochopení.

  Pokud potřebujete řešit Váš konkrétní dotaz, stavbu, prohlídku, návštěvu, pokec - rádi vám pomůžeme i mimo naše akce, ale počítejte s výměnou energie formou příspěvku do sdružení na naše vaše aktivity, doporučeno kolem 500 Kč (20 EUR)/ na hodinku konzultace. Nebo u vás (nejlevnější je si naplánovat schůzku u vás až pojedu poblíž na nějaký seminář, dle kalendáře akcí) nebo doprava k Vám 10-12 Kč/km. Osobní schůzku je možné domluvit i u nás v osadě. Konzultace po mailu/skypu - možné po zaslání příspěvku dle vás, většinou se jedná o 1-2 hodiny podle objemu dotazů na naše české č.ú. 2200288853/2010 nebo slovenské č.ú. 2500288855/8330 (jako VS uveďte váš telefon). Pro naše pravidelné podporovatele si najdeme čas téměř kdykoli...

                                                                               

Ekovesnice o.s. a Eko-osada o.z., Bílé Karpaty,

0042194429322300421944293223, 0042073948655300420739486553, ekovesnice@gmail.com

 

 

Spolupracujeme s firmou   Eko-logická-architektura s.r.o.  , která nabízí:   

 • Stavby na klíč nebo hrubé stavby (kruhové domy, slaměné domy, soběstačné domy, jurty, stěhovatelné domy)...      
 • Navrhování netradičních, kruhových a soběstačných domů. Jednoduché technologie, založené na fyzice. Využívání proudění kolem zdiva, stoupání a klesání dle teploty vzduchu využívané k větrání i vytápění. Samospád na solární ohřevy TUV. Římské vytápění, výroba a skladování energie, efektivní hospodaření s vodou a odpady s absencí nebo minimem techniky a eletroniky... Používání větrných nebo solárních čerpadel. Thermočlánky, malé bioplynové stanice apod.. Efektivní využití nárazníkových pásem, skleníky, chladníky, sklepy, prosklené plochy, Trombeho stěny. Návrhy od 10.000,- Kč na jeden projekt domu.
  Projektová kompletní dokumentace od 35.000,- Kč. Realizace dle dohody...                        

      

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz