moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Jak nás podpořit

17.05.2021  

Pomoci nám můžete finančními i hmotnými dary, stát se členy a využívat našich akcí, školy, kurzů, pobytů na vyzkoušení. Též dobrovolnickou pomocí, pobytem v tmě, nákupem výrobků nebo jen šířením informací o naší činnosti. Děkujeme...


Veškeré příspěvky na chod naší Živé školy jsou jen doporučené a dobrovolné! 

U nás se lze směnit i jinak, výměnou pro zachování energie. Stačí dát návrh. Zde je například seznam věcí a služeb které poptáváme. Veškeré příspěvky na naše akce, pobyty, výrobky a služby. Vždy je uvedena doporučená minimální hodnota. 

 

 

Staňte se podporovateli naší činnosti

 
 
Podporujte naše vaše aktivity drobným příspěvkem 100 Kč měsíčně (300 Kč kvartálně).
 
 
 
 
Na tomto místě použiju citát legendárního zakladatele družstevních záložen, pana Františka Cyrila Kampelíka:  Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
 
 
 
Pro podporovatele vkládáme postupně na stránky návody na stavby, získávání energie, zahradu, zvířata, soběstačnost, fotogalerie a výuková videa ze staveb, jak co dělat a nepodělat… :-). Tedy veškeré návody vedoucí k větší nezávislosti na dodávkách energie, potravin, léků apod., a tedy k trvale udržitelnému životu...
 
 
Stránky jsou jako redakční systém a jedno velké diskusní fórum, kde mohou podporovatelé vkládat články, diskutovat, vyměňovat si zkušenosti a prezentovat své nápady, návody, stavby, činnosti, řemeslné a jiné služby a výrobky související s alternativou na více úrovních.
 
Nová cesta spolupráce mezi tvořivými lidmi.
 
 

 

Pro každého, kdo rád přispěje na rozvoj Školy přírodního stavitelství prostřednictvím finanční podpory ať už jednorázově nebo trvalým příspěvkem čísla účtů jsou:
Eko-osada o.z.
 

Pro platby v EUR: IBAN: SK9183300000002501619919

Pro platby ze zahraničí (tedy mimo SK a CZ) je účet veden na Eko-osada o.z., u Fio banka Trnava, Hlavná 25, 917 01, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

Pre platby v CZK: 2200288853/2010.

 

 

Abychom váš dar dobře přiřadili, tak vždy jako variabilní symbol uvádějte váš telefon v přesném formátu, jak ho uvedete to registrace na stránkách.

 

Co za to vytváříme za projekty a osvětu se dozvíte na stránkách, facebooku nebo registrovaní emailem.

 

Podpořte nás rozesláním odkazu na naše akce nebo na náš web. Nebo umístěním našeho banneru, článku, letáku nebo textového odkazu na vaše stránky.

 


Pokud si přejete semtam dostat na email nějakou tu inspiraci... zapište svůj email v levém sloupečku dole...

 

 

Eko-osada o.z., Bílé Karpaty, Slovensko,

00421944293223, ekovesnice@gmail.com

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz