moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Jak nás podpořit

17.01.2017  

Pomoci nám můžete finančními i hmotnými dary, stát se členy a využívat našich akcí, školy, kurzů, pobytů na vyzkoušení. Též dobrovolnickou pomocí, pobytem v tmě, nákupem výrobků nebo jen šířením informací o naší činnosti. Děkujeme...

Sbírka na Hotel Šance - Živé školy přírodní moudrosti.

Veškeré příspěvky - dary na chod naší Živé školy jsou jen doporučené a dobrovolné! 

U nás se lze směnit i jinak, výměnou pro zachování energie. Stačí dát návrh. Zde je například seznam věcí a služeb které poptáváme. Veškeré příspěvky na naše akce, pobyty, výrobky a služby. Vždy je uvedena doporučená minimální hodnota, proto aby nás obcházeli parazité. 

 

 

Staňte se podporovateli naší činnosti

Veškeré příspěvky (dary, dobrovolnickou službu apod.) nad hodnotu 500kč (20EUR), evidujeme pod jménem a vs. (telefonním číslem) v naší Dobro-volné kreditní bance. Tedy kdykoli v budoucnu si za vaše příspěvky můžete vybrat pobyt, kurz apod. od nás. Stačí si někde poznamenat datum poslání. My se rádi věnujeme lidem, kteří zase rádi podporují naše vaše aktivity. Cesta vzájemné pomoci.
 
 
Podporujte naše vaše aktivity drobným příspěvkem 100 Kč měsíčně (300 Kč kvartálně).
 
Aktuální sbírka na naše vaše aktivity je hlavně na celoroční dětský přírodní tábor, vydání knihy a propojující projekt www.OázyŽivota.cz (.sk).
 
 
 
 
Na tomto místě použiju citát legendárního zakladatele družstevních záložen, pana Františka Cyrila Kampelíka:  Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
 
 
 
Pro podporovatele vkládáme postupně na stránky návody na stavby, získávání energie, zahradu, zvířata, soběstačnost, fotogalerie a výuková videa ze staveb, jak co dělat a nepodělat… :-). Tedy veškeré návody vedoucí k větší nezávislosti na dodávkách energie, potravin, léků apod., a tedy k trvale udržitelnému životu...
 
 
Stránky jsou jako redakční systém a jedno velké diskusní fórum, kde mohou podporovatelé vkládat články, diskutovat, vyměňovat si zkušenosti a prezentovat své nápady, návody, stavby, činnosti, řemeslné a jiné služby a výrobky související s alternativou na více úrovních.
 
Nová cesta spolupráce mezi tvořivými lidmi.
 
 
 
Dárcům/partnerům lze na vyžádání potvrdit Dárcovskou smlouvu pro možnost odečtu darované částky ze základu daně.
 
 

 

Pro každého, kdo rád přispěje na rozvoj Školy přírodního stavitelství prostřednictvím finanční podpory ať už jednorázově nebo trvalým příspěvkem čísla účtů jsou:
Ekovesnice z.s.
české č.ú. 2200288853/2010 
slovenské č.ú.: 2500288855/8330
 

 

Abychom váš dar dobře přiřadili, tak vždy jako variabilní symbol uvádějte váš telefon v přesném formátu, jak ho uvedete to registrace na stránkách.

 

Co za to vytváříme za projekty a osvětu se dozvíte na stránkách, facebooku nebo registrovaní měsíčně emailem.

 

Podpořte nás rozesláním odkazu na naše akce nebo na náš web. Nebo umístěním našeho banneru, článku, letáku nebo textového odkazu na vaše stránky. Stáhnout je lze z našeho press centra na www.press.ekovesnice.cz. Pozvánky na naše akce jsou u každé akce v kalendáři ke stažení.

 

Podpořte nás umístěním našich letáků do knihovny, čajovny, stačí nám napsat adresu, pošleme obálku s letáky (a návodem k použití) :-)... děkujeme...

 


Pokud si přejete semtam dostat na email nějakou tu inspiraci... zapište svůj email v levém sloupečku dole... Posíláme zpravodaj pravidelně začátkem každého měsíce s hodnotným tipem nebo myšlenkou...

 

 

Ekovesnice z.s., Bílé Karpaty, Slovensko,

0042194429322300421944293223, 0042073948655300420739486553, ekovesnice@gmail.com

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz