moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Meditační a orgonitové pyramidy

11.12.2018  

Už NEvyrobíme pro vás rádi unás v Eko-osadě meditační nebo orgonitovou pyramidu různých velikostí a složení materiálu. Pro nezájem lidí i osadníků!

 

1. Meditační pyramidy:  

Konstrukce může ze dřeva, bambusu nebo měďěných trubek a může být rozebíratelná nebo pevná. Nejčastěji je vyrábíme ze dřeva (smrku) bez povrchové úpravy, spojované dřevěnými kolíčky s dřevěnou ručně vyřezávanou špičkou od 2900kč (zatím nemáme nafocené). Nebo s kovovými panty a vruty a bez špičky asi 2000kč dle fotky.

 

 

Krytí - stěny mohou být u stěhovatelných například z balvněného plátna - stanoviny 440gr/m2, tedy můžete mít stan ve tvaru pyramidy třeba na různé akce.

 

 

 

Pevná pyramida již může být s rákosovou (trstinovou) střechou, dřevěné šindele, nebo dokonce hliněná. Nyní děláme pokusy s geopolymery, tedy brzy již dokážeme dělat i platny z hlíny nebo kamene, podobně jako Egypské pyramidy) s velkou odolností povětrnostním vlivům a stěny mohou dokonce navíc býti vibrační.

 

Nebo jen konstrukce bez stěn:

 

2. Orgonitová pyramida se skládá z hlavní pyramidy odlévané z pryskyřice se vsazenými krystaly a kameny a 4mi rohy do kterých se jen zasouvají měděné nebo dřevěné tyče daných rozměrů. Tedy můžete si zvolit jak velkou pyramidu požadujete a podle toho jen vyrobíme dlouhé nebo krátké tyče. Například na meditace je optimální kolem 2m velikosti a třeba nad židli u PC vám postačuje zavěšená 50cm pyramida.

 

  

 

Co je Orgonit ?

Směs organické pryskyřice, kovových pilin a křišťálu. Tato směs k sobě přitahuje DOR - Deadly Orgone Energy - zhoubná orgonová energie. (Je to energie nemoci, stagnace, třeba v hnijící vodě), ten se odráží od kovu a vychází z orgonitu očištěn, jako pozitivní energie - POR.

Více informací najdete třeba zde: http://orgo-net.blogspot.sk/p/orgon-orgonit-zakladni-pojmy.html

 

 

 

 

     
     
     
     
     
     
     

 

 

PYRAMIDA SLOUŽÍ K RELAXACI A HARMONIZACI ORGANIZMU POZITIVNÍ ENERGIÍ

 

 Více info o pyramidách též v článku zde:

 http://ekovesnice.cz/271-pyramidy-tajemny-ohen-pyramidy.html

 http://ekovesnice.cz/679-pyramidy.html

 

 

Kontakt:

Už NEvyrobíme pro vás rádi unás v Eko-osadě meditační nebo orgonitovou pyramidu různých velikostí a složení materiálu. Pro nezájem lidí i osadníků!

Zkuste si najít jinde na internetu. Orgonitové možná ještě dělá Jitka Valentová z Prahy (JiValentova@seznam.cz).

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz