moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Ubytování v domku ze slámy a hlíny... Křižany u Liberce

04.06.2014  

POZOR JIŽ NENÍ NA PRONÁJEM ! DOMEK JE JIŽ PRODANÝ...
...nyní jen na pronájem kruhová slaměnohliněná jurta níže:

Ubytování v domku ze slámy a hlíny... Pozor, pouze dočasně, než se domek prodá, tedy asi jen do jara je možnost pronájmu Křižany u Liberce - krátkodobé pobyty - dovolená, víkendy, na vyzkoušení i v zimě :).


Pozemek najdete na mapě zde:

Jedná se o domek o výměře 25m2 (40 m2 užitné plochy), který je postaven z přírodních a zdravotně nezávadných materiálů jednoduchou technologií, dřevostavba, slaměné stěny-výborná tepelná a zvuková izolace, hliněné omítky (udržují optimální klima), zelená střecha, střešní a podlahová izolace je z ovčí vlny cca 25 cm. Dole je kuchyňka, sezení, kamna, sprchový kout a nahoře prostor na spaní, velký futon na zemi s povlečením pro dvě osoby. Plus jsou k dispozici 3 nafukovací madrace i s povlečením. Primárně je určen pro dvě osoby, ale vyspí se zde i 5 osob.

Záchod je venkovní kompostovací-pilinový. V zimě se topí dřevem v krásném sporáku Nordika Rosetta (velmi malá spotřeba dřeva při pohodlném udržení teploty přes 21st.). Nízkoenergetický domek, který lze bez problémů vytopit a udržet vnitřní teplotu kolem 20-25stupňů se spotřebou dřeva kolem 3m3 dřeva za zimu.

 

A česká televize si domek natáčela, tak je možné ho shlédnout v pořadu Chalupa je hra ze dne 11.1.2010 a asi v 1/2 pořadu zde: www.ceskatelevize.cz

 

 

Pokud přemýšlíte nad bydlením v slaměnohliněném domě a chtěli by jste vědět jak se v takovém domě člověk cítí a jak se zde bydlí v létě i v zimě. Nebo jen jako netradiční dovolená.

 

 

Více informací, ceny, obsazenost najdete zde.....

POZOR JIŽ NENÍ NA PRONÁJEM ! DOMEK JE JIŽ PRODANÝ... nyní jen níže:

Ještě máme u Hodonína slaměnohliněný kruhový dům k pronájmu na vyzkoušení...   Pokud přemýšlíte nad bydlením v kruhovém domě, nebo jurtě a chtěli by jste vědět jak se v takovém domě člověk cítí a jak se zde bydlí v létě nebo v zimě (rozhodně pobyt v takovém domě je něco jiného, než jen povídání o tom). Nebo jen jako netradiční dovolená. Také tím podpoříte naše aktivity.
Také zde u nás v osadě nabízíme "Terapii tmou" v slaměnohliněném domku.

   

 

FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz