moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

~ Mladý pár hledá domov v Beskydech ~

25.01.2021  Heczková Lily

Krásný den,
jsme mladý pracující pár, hledající prostor pro společné bydlení v oblasti Beskyd, situovaný spíše od Komorní Lhotky směrem na východ (tedy i Třinecko, Jablunkovsko, Lomná, apod.) Menší domeček, chatu či jiný samostatný objekt vhodný k bydlení; blíže přírodě, ideálně s možností aspoň malé zahrádky. Se zavedenou elektřinou, vodou a sanitárním zázemím, ve skvělém stavu.

Velmi nás nadchla představa možnosti bydlení výměnou za péči o daný objekt, s menším finančním (měs.) příspěvkem a energiemi na vlastní náklady. Může se však jednat i o klasický pronájem, případně pronájem s pozdější možností odkoupení.

Rádi bychom touto cestou oslovili otevřené, srdečné, vědomé lidi, které (stejně jako nás) nebaví systémové kolotoče, papírování a nelidské dohady přes třetí osobu. Zkušenosti s RK již máme a víme, že touto cestou dále jít nechceme. Věříme, že to jde i bez kauce, falešných úsměvů a kilometrových smluv :-)

Pokud by se jednalo o objekt se zvířaty či větší plochou k obdělávání (pěstování), rádi ve volném čase s čímkoliv pomůžeme. Nehledáme ovšem komunitní nebo společné bydlení, ale samostatný objekt. Oba jsme muzikanti a tvořivci, a tak potřebujeme dostatek vlastního prostoru pro umělecké vyjádření :-) Také by se nemělo jednat o pronájem, ve kterém si budeme připadat jako na návštěvě a budeme se bát zatlouct nový hřebík do stěny.

Za všechny nabídky i kontakty moc děkujeme, zdraví Lily & Jakub

Kontakt: elven.child@seznam.cz / tel. 792 365 824

FOTOGALERIE
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz