moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Hledáme vysněný pozemek na Moravě

26.02.2021  Kincl Martin

 

Jsme muž a žena, kteří spolu rádi tvoří vše, co nám dává smysl. Pro naši tvorbu hledáme pozemek v mírně teplé oblasti Moravy, kde by bylo vidět na kopečky, v ústraní ruchu města a spěchu lidí, na klidném místě na dohled lesů, luk a potoka. Velmi důležitá pro nás je rozloha (cca 1,5 ha a více), ideálně mírný sklon JZ až JV orientací, kde můžeme tvořit ráj na zemi. Překážkou nejsou ani existující stavby na pozemku (chaty, kůlny, stavení apod.).

Naše tvorba počíná šetrným pečováním o přírodu, přírodě blízké zahradničení, vytváření harmonického prostoru ve svém okolí, podporováním lokálnosti až po aktivity přinášející radost a klid lidské duši. Chceme vybudovat nejen místo k životu naší rodiny (slaměný domeček), ale i místo k setkávání přátel obklopeni rozlehlými sady, rozkvetlými loukami plných bzučícího hmyzu, se včelíny, velkým jezírkem s vážkami a žábami, ale i s menším lesíkem nebo i specifickými místy, kde člověk může dobít energii v umělé krystalové jeskyni nebo zažít terapii tmou. Tvorba v našich představách nezná mezí, vše vidíme jako možné.

Chceme vdechnout takovému místu novou energii, kde budou naše děti vnímat jiné hodnoty života, budou mít chuť tvořit a plně cítit, kdo doopravdy jsou. Věříme, že kdokoliv toto místo navštíví, pocítí vnitřní klid, nabere sílu a bude odjíždět s pocitem radosti. 

Kateřina a Martin

Tel. 723765475

                                                                                           martinkincl@seznam.cz

FOTOGALERIE
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz