moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Jak a proč se registrovat

29.12.2012  

Co získáte registrací?

Jednou měsíčně aktuality na Váš email. Dále možnost publikovat své články a fotografie, třeba z vlastní realizace eko-stavby, inzerovat poptávku nebo nabídku na služby, prodej pozemků, ekostaveb apod. nebo upozornit na zajímavou akci nebo seminář.

Jak se zaregistrovat?

Pokud jste se již někdy registrovali na některou naši akci nebo seminář, které pořádáme, současně s registrací na tuto akci Vám byl automaticky vytvořen uživatelský účet pro přístup na naše stránky. Přístupové informace Vám pak byly zaslány na emailovou adresu, kterou jste použili při registraci. Pokud tedy přístupové informace už máte a nevíte co s nimi dál, pokračujte <zde>.

Postup registrace

Odkaz na registraci nového uživatele najdete v pravém sloupci dole, pod logovacím formulářem.

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránku s formulářem. Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit. Ostatní vyplňte dle uvážení.  Vámi vyplněné osobní informace slouží pouze pro interní potřeby našich webových stránek nejsou poskytovány žádným dalším osobám nebo agenturám.

Pokud Vás při vyplňování emailové adresy systém upozorní, že tato adresa již v databázi existuje, znamená to, že jste se již dříve registrovali (např. na nějaký seminář) a účet Vám již byl automaticky vytvořen. Pokud nejste schopni přihlašovací informace dohledat, použijte formulář pro opětovné zaslání přístupových informací. Odkaz na něj naleznete opět v levém sloupci dole pod logovacím formulářem.

Pokud jste při odeslání upozorněni na nějakou chybu, zkuste prosím vyplnit formulář pozorněji. V případě úspěšného odeslání se Vám zobrazí potvrzení...

... a současně je na Vaši emailovou adresu zasláno automaticky generované heslo pro přístup na stránky.

Hotovo

Vaše registrace je kompletní. Přihlašovací informace jsou platné pro všechny naše weby. Pokud je budete chtít v budoucnu jakkoliv upravit, můžete tak učinit prostřednictvím formuláře "můj profil", který naleznete po přihlášení v levém menu v sekci "Osobní prostor".

Pokud během registrace narazíte na jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz