moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Registrace na akci nebo seminář

29.12.2012  

Našli jste na našich stránkách seminář, který Vás zajímá a radi by jste se jej zůčastnili a nevíte jak se registrovat? Nemělo by to být nic težkého.

Postup registrace

Pokud jste se již někdy na našich stránkách registrovali, nejdříve se zalogujte (logovací formulář najdete v levém sloupci dole pod kalendářem).

V detailu Vámi vybrané akce klikněte na odkaz "registrovat na tuto akci". Odkaz najdete na začátku a na konci článku.

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránku s formulářem. Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit. Vámi vyplněné osobní informace slouží pouze pro interní potřeby našich webových stránek nejsou poskytovány žádným dalším osobám nebo agenturám. Pokud jste na stránkách zalogovaní, Vaše kontaktní informace se vyplní automaticky.

Pokud Vás při vyplňování emailové adresy systém upozorní, že tato adresa již v databázi existuje, znamená to, že jste se již dříve registrovali (např. na nějaký seminář) a účet Vám již byl automaticky vytvořen. Pokud nejste schopni přihlašovací informace dohledat, použijte formulář pro opětovné zaslání přístupových informací. Odkaz na něj naleznete opět v levém sloupci dole pod logovacím formulářem.

Přejete-li si zajistit na akci stravu nebo ubytování, zvolte příslušnou možnost a odešlete formulář. Pokud jste při odeslání upozorněni na nějakou chybu, zkuste prosím vyplnit formulář pozorněji. V případě úspěšného odeslání se Vám zobrazí potvrzení...

... a současně je na Vaši emailovou adresu zasláno potvrzení registrace.

Hotovo

Pokud je toto Vaše první registrace na našich stránkách, je Vám automaticky založen uživatelský účet a přístupové informace budou součástí tohoto mailu.

Pokud během registrace narazíte na jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pokud jste registrovaní, použijte diskuzi pod tímto článkem.

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz