moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Výhody práce na dálku pro stavebníky

19.06.2012  

Můj pracovní den na stavbě domu

 

Ráno vstanu tak akorát, abych přijel na stavbu vzdálenou cca 5km ještě před příchodem ostatních. Východ slunce za jasného počasí na Starém Jičíně je úžasný. Ptáci cvrlikají a všude jen božský klid. Prostě nádhera. Občas přemýšlím, proč se lidé dobrovolně vzdali takového přílivu silné energie přírody. Už se nemůžu dočkat, až budeme na terase zdravit každý slunečný den. :)

Vzhledem k tomu, že moji rodiče bydlí 200 metrů od místa stavby, tak se pro tento rok jeden z pokojů stal mou druhou domácí pracovnou. Pokud bych neměl takovou možnost, asi bych si na stavbě postavil unimobuňku s internetem. Než se vrhnu do svých pracovních povinností u počítače, jdu si popovídat s chlapy, co mají dnes v plánu. Nezabere mi to více než 15-20 minut času. Pro případnou asistenci jsem samozřejmě na telefonu i během dne. Na mé videokonferenční schůzky nebo časy, kdy školím vzdáleně přes webináře naše zákazníky a nesmím být rušen, je vždy upozorním dopředu. Přes oběd a před ukončením jejich práce za nimi ještě na 10 minut zaskočím, abych se podíval, jak postoupili a případně jsem jim byl k dispozici pro konzultace případných detailů. Práce na dálku je v tomhle ohledu naprosto nenahraditelná.

Pracujete-li převážně u počítače, rozhodně to doporučuji každému vyzkoušet.

Dokončení článku najdete na webu našeho cohousingu - 9 pramenů > Také se dozvíte několik tipů, jak vám mohou být cikáni (myšleno s úctou a hlubokým respektem) nápomocni na stavbě vašeho domu.

 

 

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz