moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Loona dance

24.09.2012  

Loona dance

nebo-li tanec dělohy je jakýmsi mono pohybem, skrze který se propojíme s naším lůnem, dělohou, naším centrem životní energie, kreativity a moudrosti.Lekce je zaměřená komplexně na rozvíjení pravé hemisféry,uvědomování si svého ženství, smyslnosti, divokosti, vnímání sebe samé, svých pocitů.

Zároveň tancem aktivujeme pánevní oblast a pánevní dno, dochází k jemné masáži a stimulaci ženských orgánů.

Tanec dělohy a cvičení pánevního dna mohou při pravidelném cvičení a tanci zmírnit až odstranit:
menstruační bolesti, nepravidelnost menstruace, gynekologické potíže, problémy s otěhotněním, v těhotenství a při porodu, bolesti bederní oblasti, kyčlí, pomáhá k intenzivnějšímu prožívání pohlavního styku a zlepšení sexuálního života.

Během tančení je kladen velký důraz na koncentraci na dělohu, tzn. schopnost soustředit se v daný okamžik na tu činnost, kterou právě vykonávám,být plně přítomná. Jednoduché pohyby s koncentrací na dělohu rozvíjíme pravou hemisféru, pomáhají nám k vědomému plnému prožívání svého těla, je možné plně sledovat pohyby naší pánve a vnímat jejich vlnivou smyslnost a krásu. Meditujeme tancem.

 

Taneční lekce vede: Lucie Kupcová

V minulosti absolvovala řadu kurzů a seminářů zaměřených na práci s hlasem, tělem, východní spiritualitu aj. Navštěvovala lekce afrického tance, orientu, súfijského tance a taneční terapie dle Bartenieff metody u Reny Milgrom, afro modernu a taneční improvizaci. Je lektorkou Aktivní a vědomé přípravy na mateřství a rodičovství, specializace Tanec rodiček, pohybové aktivity pro rodiče s dětmi do 3 let v pražském A centru.


Více zde: http://www.loona.cz/loona-dance/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

www.loona.cz/
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz