moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Palivové dřevo

29.10.2012  

Štípané palivové dřevo se stalo velmi žádaným palivem, jelikož při srovnání cen s ostatními energiemi lze konstatovat, že je dřevo levné a to bohužel i přes skutečnost, že se mu v posledních letech také nevyhnulo zdražení. Některé domácnosti využívají předností různých paliv a například topení elektřinou nebo plynem kombinují právě s topením dřevem. Důležitým hlediskem také je, že dřevo na topení je ekologické.

Zákazníci si mohou vybrat mezi tvrdým palivovým dřevem, ke kterým se řadí habrové dřevo, bukové dřevo, dubové dřevo, javorové dřevo a měkkým palivovým dřívím, ke kterým patří například břízové dřevo, smrkové dřevo a borovicové dřevo.

Štípané palivové dřevo, které připravujeme pro naše zákazníky je vhodné nejen na topení v krbech ale i do většiny kotlům a kamen.

Do krbu doporučujeme tvrdé dřevo, protože hoření dřeva není doprovázeno „prskáním a jiskřením“, které je díky obsahu pryskyřice charakteristické pro jehličnaté palivové dříví. Nejoblíbenější je pravděpodobně březové krbové dřevo, jelikož se nejenom dobře zapaluje, ale současně dobře hoří i při vyšší vlhkosti.

Nejvhodnější štípané dřevo na topení do kotlů nebo kamen je dubové dřevo, které má i výbornou výhřevnost. Podobně lze také používat bukové dřevo, habrové dřevo nebo například jasanové dřevo.

Snažíme se vyhovět i speciálním přáním našich zákazníkům, a proto pro ně např. chystáme speciální druhy palivového dříví:

bříza – ideální dřevo do krbu,
olše – nejlepší dřevo na grilování ryb,
švestka – nejvhodnější dřevo na uzení.

Mezi činnosti naší firmy patří:

  • příprava palivového dříví
  • správa lesních majetků
  • komplexní obchod se dřevem
  • těžba a přibližování dřevní hmoty
  • výsadba sazenic
  • nízkonákladové kácení

Naše moto: "Kvalitní práce je základ kvalitní spolupráce"

 

www.prodejdreva.net/
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz