moment prosím

Kalendář akcí
Klientská sekce

email    

heslo    

Nová registrace | Heslo?!

Zahradní nábytek Liška

26.03.2013  

Zahradní nábytek

 
Firma provozuje vlastní internetový obchod, kde si zákazníci mohou zakoupit nejen kvalitní masivní dřevěný nábytek z borového dřeva, ale rovněž i zahradní nábytek jiných výrobců a z dalších materiálů jako je kovový zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek ze smrkového dřeva, teakový zahradní nábytek, plastový zahradní nábytek, ale i doplňky na zahradu a k zahradnímu nábytku jako jsou slunečníky, dětská pískoviště, zahradní chaty a domky nebo polstry k zahradnímu nábytku.
 
Výrobce Zahradní nábytek Liška má, jak již bylo řečeno, dřevěný zahradní nábytek z borovice, tedy z borového dřeva a to konkrétně z masivu. Masivní zahradní nábytek je nejen odolný vůči opotřebení, ale je i robustní a má tak nesrovnatelně větší životnost než zahradní nábytek z různých slepenců a podobně. Firma vyrábí a prodává dřevěné zahradní stoly, židle, křesla, lavice, stoličky, dřevěné květináče, dětské piskoviště i dřevěné květináče. Jedná se o tyto sestavy zahradního nábytku: Porto (stůl a čtyři křesla), Sevila (stůl, dvě křesla a lavice, Finland 1 (stůl a dvě lavice), Lorit 1 (stůl a dvě lavice), Rovná 1 (stůl a dvě lavice), Gold (stůl, dvě křesla a lavice pro dvě osoby) a Orb 1 (stůla dvě lavice).
 
Kromě toho nabízíme dětskou zahradní sestavu (stůl, dvě židla a lavice) a dětské pískoviště. Kromě toho zahrnuje výrobní portfolio i sestavu Hospoda, což je masivní a pevná zahradní lavice se dvěma lavičkami ideální pro letní zahrádky a restaurace. Popisovaný zahradní nábytek si můžete prohlédnout či přímo zakoupit v tomto eshopu.
 
Výhodou nákupu zahradního nábytku od výrobce je i možnost upravit rozměry zahradního nábytku a snazší domluva při specifických požadavcích na zahradní nábytek. Samozřejmou výhdoou je potom nejen samotný prodej od výrobce, ale i kvalifikovaná rada a doporučení stran výběru zahradního nábytku i při jeho údržbě. Navíc pro zahradní nábytek naší výroby platí doprava po celé ČR zdarma!
www.zahradni-nabytek-liska.cz/
FOTOGALERIE

INFO: K tomuto článku není možno přidávat komentáře.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 ekovesnice.cz